Tajemství staré bambitky

Tajemství staré bambitky https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/217014/bmid_tajemstvi-stare-bambitky-AtR-217014.jpg 4 14 6

Výpravná televizní pohádka o zamilovaném princi Tomáši Klusovi, který si lásku prosté dívky musí zasloužit a dokázat, že může vládnout království i bez chamtivých rádců, ožívá na knižních stránkách! Co se stane, když jediný spravedlivý loupežník pověsí řemeslo na hřebík? Živit se poctivě vyžaduje velkou dávku odvahy, to zjistil exloupežník Karaba, toho času hrnčíř. Pohádka se sice odehrává ve světě vpravdě pohádkovém, ale odkazů na nešvary současné doby je v ní dost!... celý text

matej0399
12.02.2024 5 z 5

Moc pěkná knížka s oblíbenou pohádkou, kde se dozvíte i některé věci, co ve filmové podobě nebyly. Texty písniček s notami a akordy jsou příjemným přídavkem k příběhu.

Nuttelka
28.02.2022 5 z 5

(Audiokniha)
Skvělá pohádka, skvělé obsazení a audiokniha je také super!
Jan Čenský moc hezky načetl a interpretoval všechny postavy. Písně jsou třešničkou na dortu, moc doporučuji na odpočinkový a příjemný poslech...

marciana
03.01.2022

Máme tuto pohádku moc rádi a tak jsme si pořídili i knižní zpracování.
Kniha je doplněna o fotografie z filmové pohádky a též písničky s notami.
Nejenže si s dětmi užijete pěkné chvíle při čtení, můžete si dokonce ty krásné písničky i zazpívat nebo zahrát.
Doporučuji.

Adel822
29.11.2020

Kniha se mi líbila byla stejná jako film v knize jsou krásné fotky z filmu.

sola_lupa
01.01.2018 4 z 5

Pro mě byl problém představení si příběhu s jinými obrazy v mysli, než s těmi z filmového zpracování, neboť jsem pohádku viděla již několikrát a líbí se mi. U knihy oceňuji zejména písničky i s notami.

mmamminna
07.07.2015 5 z 5

Tuto filmovou pohádku jsem si doslova zamilovala. Nemohla jsem se dočkat, až si tento pohádkový příběh přečtu, a musím říci, že kniha nezklamala. V knize je uvedeno i několik informací, které ve filmu nenajdete. A navíc je kniha doplněna písničkami z filmu. Ráda si ji přečtu znovu. ROZHODNĚ DOPORUČUJI!

pohádky zfilmováno zfilmovaná pohádka

Evžen Gogela