a.b.wolf a.b.wolf komentáře u knih

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

Mám ráda Brownovky. Přivedl mě k nim taťka. Jako první sem "četla" (přesněji poslouchala audio knihu) Počátek a velmi mě chytl. Potom sem si začala od taťky jeho další knihy půjčovat...
Šifra mě velmi bavila. Je to fajn kniha. Viděla jsem nedávno i film a myslím že i ten se velmi povedl. Je to napínavé a má to opravdu zajímavý konec. DOPORUČUJI

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

(SPOILER) Tak, přesně tuto knihu jsem ještě nečetla :D
Viděla jsem film a byl suprovej a napínavej. Trochu mě ale štve že ve filmu nejde poznat proč zemřel ten se znamením země (možná to v knize napsané je, nevím.) DOPORUČIJI i když sem to ještě nečetla.... :D

Počátek Počátek Dan Brown

Tuto knihu doporučuji. Je velice napínavá. Já jsem ji přímo nečetla, ale poslouchala jsem audioknihu. Závěr mě opravdu překvapil (ano myslím úplný závěr s Vinctnem). DOPORUČUJI

Mrtvé město Mrtvé město Erin Hunter

VELMI DOPORUČUJI!! Je to úžasná kniha. Prvních cca 50 stran sem přemýšlela že knihu nedočtu, ale nakonec sem udělala dobře že jsem si ji přečetla. Po nějakých těch 50 stranách se to rozjede a pak prostě nemůžete přestat. Sem tam i slza ukápla. Obě dvě série Zákona smečky jsou moje srdcovky. Prostě opravdu doporučuji. Podle mě je to teda lepší než kočičí válečníci ;)

Poslední bitva Poslední bitva Erin Hunter

(SPOILER) Miluju. Na tento díl sem čekala asi rok a rozhodně se to vyplatilo. Vlastně bych tu mohla opsat skoro celí komentář Lassie777. Hodně sem brečela když Bella zemřela a líbí se mi jména, která si štěňata vybrala. Obě série úplně zbožňuju a rozhodně se mi zaryly do paměti (stačí se mi jen podívat na obálku a vzpomenu si o čem byla). Trochu mě ale mrzí že nakonec byla zrádcem Bríza, která patřila do doby než se to zjistilo, mezi mé oblíbené postavy. No co se dá dělat. Hrozně moc bych chtěla 3. sérii. Opět vřele doporučuji!

Temnota padá Temnota padá Erin Hunter

(SPOILER) Opět další úžasný díl. Nebudu to opět rozpitvávat a koho by zajímal můj úplný názor (nejspíš nikoho ale tak :DD) tak si ho přečtěte v kom. u Poslední bitvy a Mrtvého města. !!!TADY VELKÝ SPOILER!!! A teď hlavně co jsem chtěla říct je, že mě neskutečně mrzí smrt Vrtíka a opravdu sem to obrečela. Měla jsem ho totiž ze štěňat hlídacích psů nejraději T-T (taky sem zrovna Tesáka (Bručouna) moc v lásce neměla.) :)