8211 8211 komentáře u knih

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Janey King

Děj se odehrává na zajímavém místě a sice na Antarktidě, kniha mě bavila, taková oddechovka.

17.08.2021 4 z 5

Střechy Paříže Střechy Paříže Katherine Rundell

Kniha pro větší děti, čte se hezky. Já jako dospělák - neurazila :-)

16.08.2021 3 z 5

První život První život Gena Showalter

Úžásná fantasy kniha. Ze začátku se člověk moc neorientuje, ale od první chvíle je kniha velmi čtivá a zajímavá, zhltla jsem ji za jeden den.

11.08.2021 5 z 5

Dítě svobody Dítě svobody Jax Miller

Kniha je opravdu relativně vulgární, ale má rychlý spád, občas až moc, pasáže, které by si zasloužili rozepsání, jsou shrnuty jednou větou. Ale kniha je čtivá, děj napínavý a pěkně to odsejpá, má i dobrý tisk, spoustu prázdných stránek, přečteno za den a půl.

06.08.2021 4 z 5

Skrze sebe změním tebe Skrze sebe změním tebe Jan Menděl

Překvapením bylo, že se nejedná o knihu jako takovou, ale jen o sbírku jakýchsi hlášek a pár řádků. Ty ale byli občas velmi trefné a k zamyšlení.

04.08.2021 5 z 5

Cesta ven ze šíleného světa Cesta ven ze šíleného světa Jan Menděl

Na knihu jsem se velmi těšila, ale byla pro mne zklamáním. Moc mě nezaujala, ani stylem, ani obsahově.

04.08.2021 3 z 5

Zmrzlinová královna Zmrzlinová královna Susan Jane Gilman

Čtivá kniha, neokoukaný příběh, doporučuji.

Odpusťte mi, váš Leonard Odpusťte mi, váš Leonard Matthew Quick

Zajímavá kniha. Líbí se mi styl psaní, pubertální. Občas mě štvali dlouhé vysvětlivky pod textem, jak kdyby to nemohlo být vysvětleno normálně v textu, když to byl prakticky standardní příběh. Knihu jsem přečetla rychle, i jsem se často smála.

Život v Paříži, můj splněný sen Život v Paříži, můj splněný sen Lisa Anselmo

Miluju příběhy z Paříže. Kniha byla velmi čtivá, odpočinková, pohodová, zajímavá byla i psychologická linka matka - dcera - sestra. Doporučuji jako oddechovou četbu.

Můj život ve Francii Můj život ve Francii Julia Child

Knihu jsem bohužel nedočetla, je to biografie, málo dialogů, hodně detailních receptů apod., ne že by mě příběh nezajímal, jen mě nudila forma.

04.08.2021 3 z 5