4485 4485 komentáře u knih

7 návyků úspěšných teenagerů 7 návyků úspěšných teenagerů Sean Covey

Právě nastupuji na střední školu a díky této knize mám motivaci, jako ještě nikdy. Autor který tuhle knihu napsal se nebojí přiznat svoji minulost a úžasně vysvětluje všechno potřebné tak, aby tomu bylo hned rozumět. Dlouho jsem váhala hodně věcí začít dělat, neměla jsem k tomu odhodlání a ani motivaci, ale tahle kniha mi změnila a stále mění život k lepšímu. Velmi doporučuji!

21.08.2022

100 přání 100 přání Erica Bertelegni

Předtím než jsem přečetla tuhle knihu moc mě čtení nebavilo, byla jsem závislá na mobilu a hledala zábavu ve virtuálním světě a nevěděla jsem co s tím. Dostala jsem tuto knihu k Vánocům a hned jak jsem přečetla pár stránek poznala jsem smysl čtení, poznala jsem sebe samou z úplně jiného pohledu a uvědomila jsem si jak je čtení úžasné a těžko jsem se dokázala odtrhnout od tohoto kouzelného svazku stránek který mi změnil život a jednou věcí jsem si jistá: už se nikdy nechci vrátit k životu předtím, protože ten pocit jak si představím že jsem hlavní postavou knížky a prožívám to všechno je jedinečný, nenahraditelný a naprosto úžasný. Určitě knížku doporučuji.

22.03.2020 5 z 5