2688 2688 komentáře u knih

Na jedné vlně Na jedné vlně Jenn Bennett

Takový příběh na nudu .....
Porter byl vážně ,,Pán úžasňák''
Ikdyž už od samého začátku víte kdo je kdo tak i tak musíte knížku dočíst aby jste věděli jak to dopadne .

15.06.2021 4 z 5

Můj nejmilejší suvenýr Můj nejmilejší suvenýr Vi Keeland

Sladký příběh ještě ze sladším koncem ......
Co taky čekat od našich holek .

25.05.2021 4 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Další sladkost od Whitney....
Byla to krásná jízda....

23.04.2021 4 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Sladkost neomrzí nikdy ♡

19.04.2021 4 z 5

Reid Reid Melanie Moreland

Lidé si navzájem ubližují a dělají občas chyby ale pokud cítí výčitky a umí se svým chybám postavit
jejich chyby by neměly vymazat všechno dobré
co kdy udělali a ještě udělat zvládnou.

02.04.2021 5 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Je to risk vydat další knížku ze stejným námětem,protože jak už se děje pod mým komentářem srovnávají se .... ale koukněte se na to z jiného pohledu z pohledu autorky co Vám chce dopřát další TOP MM romance .....

Za mě bylo to zábavný,romantický,sexy a hlavně dobrý konec :-)

13.02.2021 4 z 5

King King T. M. Frazier

Celá série je úžasná jak příběh Kinga tak příběh Beara az teda na Preppyma :-( ale nemudu nic prozrazovat..... zhltla jsem celou sérii za víkend, tohle je prostě co mě dostane a mě zmizí skutečný život v pozadí ♡

07.01.2021 5 z 5

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

Jak jinak než sladkost :-*

01.12.2020 5 z 5

Graysonův slib Graysonův slib Mia Sheridan

''Mňam,, příběh obsahoval vše co má tenhle žánr obsahovat skvělá knížka na odreagování

28.11.2020 5 z 5

Všechno, co chci Všechno, co chci Simona Ahrnstedt

Co říct o téhle knížce ... ? ,, Malá Horská Dráha''
Po přečtení jsem měla různorodé pocity, kniha obsahuje vtip, trapnost, vzrušení, naději, lásku, sebekritiku...... Je skvělé že se autorka vrhla na problematiku různorodých tvarů, barev, ras těla a rozvedla myšlenu toho že každý je krásný i když má velikost 40 a předsudky lidí o tom co je perfektní a co ne je někdy až za hranicí lidského rozumu. Chápu že každý má o kráse svůj názor a může ho ventilovat ale vše má své meze . Hlavní hrdinka si musela projít nelehkých a proto tu je pro ní její ,,princ" V sérii budu určitě pokračovat :-)

27.11.2020 5 z 5

Maddox Maddox Melanie Moreland

Paráda, byla jsem rada taky za zmínku postav z jiné série a těším se na Reidera

05.11.2020 5 z 5

Nemali by sme Nemali by sme Vi Keeland

Jedna věta stačí na komentář a tou je... Ďakujem ti, že si ma milovala, aj keď som sa sám nenávidel.

29.06.2020 5 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Skvělá,zábavná knížka. Shltla jsem ji za jeden den a byla jsem ráda ze jsem si ji vybrala.

15.06.2020 5 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Autorka nikdy nezklame. Když potřebuji upustit páru vždy vím že se na ni můžu spolehnout.

06.06.2020 5 z 5

Krásny omyl Krásny omyl Vi Keeland

Autorka nikdy nezklame

09.04.2020 5 z 5

Jiskření Jiskření Penelope Douglas

Jak jsem se začetla nešlo se odtrhnout.
Docela bych uvítala další díl o Jaxonovi v knize jsou některé pasáže na kterých bych chtěla znát odpovědi.

02.11.2019 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Ten příběh byl úžasný a hlavně důvěryhodný trošku nasáklí klišé ale tak to má v romantickém příběhu být a konečně se hlavní hrdina ze dne na den nezměnil ze záporáka na dobráka. Už se těším na další díl.

24.10.2019 5 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Prostě KADÍ.... :D :D U knížky jsem se v některých pasážích vážně bavila. Myšlenkové pochody Sál byli občas trochu mimo, ale dalo se to čekat, vždyť ho milovala tolik let :D :D ne vážně knížka byla fajn.

30.09.2019 4 z 5

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

Námět je úžasný, ale myslím si že do větší hloubky a pochopení by bylo lepší, kdyby příběh vyprávěl Chase. O smrti sestry,matky,otce jakéhokoliv příbuzného jsem už četla, ale pohled té druhé strany je mi trochu neznámé. Vcítit se do někoho kdo někoho zabil...... mnoo asi budu muset vyhledat nějakého vraha a vyzpovídat ho :-D

25.08.2019 5 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt