Zuzanka

Zuzanka https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/115486/zuzanka-115486.jpg 5 60 13

Vyprávění o šestileté holčičce jménem Zuzanka. Zuzanka v bouři. Zuzanka v loutkovém divadle. Zuzanka se svou sestřenkou. Zuzanka pouští draka. Zuzanka vypouští balónek. Zuzanka u cukráře.

Pro děti a mládež Pohádky Příběhy
Vydáno: , Slovart (ČR) , Junior (ČR)

Coralie

makacek
20.03.2023 4 z 5

Sérii knih jsem objevila díky náhodě, že jsme podědili jeden z dílů. Co příběh, ale ty krásné ilustrace! Starší styl psaní přímé řeči mě tedy trochu unavuje číst (musím měnit hlas, že?), ale kvůli těm ilustracím přežiju všechno :-)

Eeve
23.02.2021 4 z 5

Zuzanka, ďalší z fenoménov môjho detstva :) Jej príbehy mám prečítané mnoho krát, zábavné, miestami poučné, proste detské. Krásne ilustrácie, hoc samotná Zuzanka mi už v detstve pripadala na obrázkoch staršia, než 6 rokov (tipovala by som tak 10 minimálne:), a nielen na obrázkoch, ale aj v chovaní (6-ročná sama ide vlakom na stretnutie s neznámym chlapcom, no proste v minulosti to bolo asi menej nebezpečné ako dnes predpokladám:). Čítať knihy o Zuzanke je ale stále zážitok.

petraj30
01.11.2020 5 z 5

Krásná knížka s nádhernými ilustracemi. Zuzančina dobrodružství mě v dětství nikdy neomrzela. Můj syn by chtěl taky takovou kamarádku:-):-)
Přečetla jsem to za jeden den a druhý den jsem mohla začít znovu:-) Pořád nás to baví:-)

petrn
03.10.2020 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších knih z dětství - hlavně ilustrace jsou nádherné

janina66
23.09.2020 5 z 5

Tak tato nádherně ilustrovaná knížka byla oblíbenou mých dcer. A já se vždy těšila na večer, až z ní budu předčítat před usnutím. Musím říci, když dětem odmala čtete, tak i teď, když jsou dospělé, tak taky rády čtou a hodně.

Janeyx21
30.03.2020 5 z 5

Zuzanky jsem jako dítě milovala a nikdy mě nepřestaly bavit. Se sestrou (Zuzankou) jsme o ně i občas bojovaly :-)

Fzuzik
12.02.2020 5 z 5

Jako dítě jsem knihy o Zuzance milovala!
Je to jedna z mála, kterou jsem četla stále dokola.
Dodnes jí mám doma, i když jsem jejím dobrodružstvím dávno odrostla.

jana6012
30.04.2018 5 z 5

Krásná kniha pro děti.

Eorin
06.09.2017 4 z 5

Dostala jsem knihu k narozeninám jako malá a samozřejmě patřila mezi mé nejoblíbenější. Něco mi tam ale přeci jen chybělo k dokonalosti :)

Etvel
10.08.2017 5 z 5

neskutečně nádherné příběhy, které se dotkly mého srdíčka v dětském věku:) Mamča mi to musela číst pořád a pořád dokola, někdy jsem v té knize zase jen ležela prohlížela si kouzelné ilustrace..... ááájó, úplně mě jímá nostalgie:)

Ennie
21.06.2016 5 z 5

Krásná knížka s velmi povedenými ilustracemi, které mi v paměti utkvěly z dětství. A knížku jsem si z nostalgie musela přečíst po několika letech, když jsem uklízela v knihovničce.

mischapida
15.11.2015

Jako malá jsem tuhle knihu milovala! Nádherné ilustrace, které jsem se snažila omalovat do památníků kamarádkám :) Je stále uložená vzadu v knihovně a čeká na moje děti.

Niky Coffee
22.06.2014 5 z 5

Jako malá jsem měla několik dílů Zuzanky. Líbily se mi na tolik, že si jejich krásné kresby pamatuji dodnes a ráda se k nim vracím
Pro děti jsou příběhy čtivé s nádhernými kresbami, nechybí zde ani ponaučení z příběhu.

Pro děti jsou v knize dostatečně velká písmenka. Určitě budu Zuzanku číst svým dětem.

Knížka, která by neměla chybět žádné malé holčičce v knihovničce :-)

Catherine Metzmeyer
francouzská, 1954