Příliš mnoho náhod v Tenerife Mar

Příliš mnoho náhod v Tenerife Mar https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/107385/mid_prilis-mnoho-nahod-v-tenerife-mar-mTJ-107385.jpg 4 30 12

Zuzana Wilder série

V brzkých ranních hodinách objevil zahradník hotelu Tenerife Mar nahé mrtvé tělo krásné dívky. Kapitán Rodríguez z místí kriminálky je postaven před fakt, že nikdo z českých turistů bydlících v hotelu nerozumí španělsky a nechce rozumět ani německy. Jeho nadřízeného napadne, že jistý pan Wilder má za manželku Češku, která by mohla pomoci tlumočit výpovědi vzpurných Čechů.Když Zuzana Wilder, rozená Adlerová, původem z Prahy, majitelka realitní kanceláře ve městečku La Santa na ostrově Tenerife přijede do hotelu, velmi rychle zjišťuje, že jeden den spolupráce policii stačit nebude a že modelku mělo důvod zabít pozoruhodně mnoho obyvatel hotelu..... celý text

Rup
10.05.2023 4 z 5

Napsáno lehkým perem, vtipně, kultivovaně. Kdyby se nejednalo o literaturu typu přečti a zapomeň a přísně se této linie autorka nedržela, dal bych plný počet. Nicméně musím uznat, že je to v daném žánru u nás více než kladný zjev a rozhodně se další autorčině tvorbě vyhýbat nebudu. Kdo má rád krimi, nechť se potěší, jim doporučuji.

marek1278
26.04.2023 4 z 5

Měl jsem lehce strach, české autory většinou nečtu, nicméně kniha se četla moc dobře, taková oddechová četba bez napětí, uvidíme další případ vyšetřovatelky Zuzán.

jprst
21.12.2020 3 z 5

Žádný trhák to není, taková průměrná detektivka bez většího napětí, která nebude patřit k těm, na které bych si v budoucnu vzpomněl nebo se k nim dokonce vrátil.

rafan65
18.05.2019 3 z 5

Pohodové čtení začátek trochu nuda

bábuška
20.04.2019 4 z 5

Tuto autorku mám ráda, píše lehce, vtipně a z destinace mě blízké. Další příjemně strávený čas při četbě, mohu jen doporučit.

Skalara
16.02.2019 4 z 5

Nečtu příliš české autory. Normálně bych dala 3,5 hvězdy kdyby to šlo, ale nakonec jsem to zvedla na 4, jelikož se jedná o českého autora. Čeští autoři mě většinou nebaví. Začátek zdlouhavější, ale pak jste se dostali do děje. Jen teda mi chybí ten spád a to napětí, kdy se od knihy nemohu odtrhnout. Od této knihy se odtrhnout dalo lehce. Jen by autorka měla udělat dle mě dramatičtější konec, jinak oddechové čtení. Zkusím i další díl od této autorky.

hanzmb
05.01.2019 4 z 5

Příjemné čtení. Kromě detektivní zápletky má i 2 příběhy. Jak hrdinky, tak i zavražděné. Česká detektivka (bez géniů a gigantického policejního aparátu) navíc zasazená do zajímavého prostředí.

medvedice3
27.12.2018 4 z 5

Oddechovka, ve které se původně jednoduchý případ stává náročnější, než se čekalo.

alnahu
18.04.2018 3 z 5

Další čtivá detektivka z pera české autorky -tentokrát z ostrova Tenerife. Dobře se četla.

hanap
21.01.2018 4 z 5

Často létáme na tento ostrov na dovolenou a proto jsem sáhla po této knize. Dobré čtení,klasická detektivka. Češi u moře a vražda. Za mě dobrý.

Marla
16.06.2017 4 z 5

Jako jednohubka pro líné letní odpoledne dobré...ještě si seženu další díly, prý jich je několik:)

Jjala1
08.07.2014 2 z 5

Bohužel mě tato kniha neoslovila.

ostrovy české detektivky Tenerife

Helena Hardenová