Ztracený ráj

Ztracený ráj https://www.databazeknih.cz/img/books/74_/74573/bmid_ztraceny-raj-6d2-74573.PNG 3 6 5

Psychologický román je příběhem dospělého muže, který přijíždí do svého rodiště na pohřeb matky a setká se tam se svými přáteli z dětství. Bývalé přátele spojuje skutečnost, že ač všichni žijí v odlišném prostředí, přesto se se žádným z nich život nijak nemazlil. Každý z nich musel ustoupit od svých tajných snů a přání a nové osudové setkání jim umožnilo navázat na přetrženou nit vzájemných vztahů. Příběh má dramatickou zápletku, líčí přesvědčivě silné citové vztahy a čtenářkám dopřává šťastný konec.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Eden Close , 1989

mariva
02.03.2024 3 z 5

Zvláštní, dost neobvyklý příběh. Zpočátku se děj rozvíjí pomalu, nezáživně, ale později získá na napětí a zajímavě pokračuje k překvapivému konci.

Dani5a
27.01.2024 4 z 5

Kniha mne ze začátku moc nebavila - věty mi přišly dlouhé a překombinované. Ale pak jsem se začetla a nemohla se odtrhnout. Příběh byl plný zvratů a překvapení.

Terisek99
17.11.2019 1 z 5

Kniha nic moc.

liskarysava
09.11.2013 4 z 5

Zajímavý příběh, i když celkem předvídatelný.

Evaevelína
03.08.2012 1 z 5

kniha nic moc,je tam moc vzpomínek a to mě nebavilo,šlo to napsat jako reálný příběh a kniha by byla zajímavá

Anita Shreve
americká, 1946