Zrzka se odhaluje

Zrzka se odhaluje https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/191865/bmid_zrzka-se-odhaluje-z3x-191865.jpg 4 350 52

Zrzka série

Zrzce Grace jde všechno jako po másle. Zkouší svou vysněnou roli v muzikálu na Broadwayi a telefon jí zaplavují „žhavé“ textovky a fotky od jejího miláčka Jacka Hamiltona, kluka, na kterého si brousí zuby snad každá ženská od západu po východ. Bože, vždyť Jack je filmová hvězda a na vrchol dokáže neomylně dovést nejen Grace, ale i svou kariéru… Co na tom, že Grace žije v New Yorku a Jack v Kalifornii? Jenže idyla netrvá dlouho. Vztah na dálku je pěkná dřina, stejně jako nutnost udržet ho před neodbytnými novináři pod pokličkou. Společných víkendů, byť sebevášnivějších, je žalostně málo a Jackovy fanynky? Tak ty jsou jako utržené ze řetězu — nedají mu chvilku pokoj. Kromě toho si na Grace už dlouho dělá zálusk její dávná láska Michael, jenž jí kdysi zlomil srdce a teď ji chce získat zpátky. A když se začne proslýchat, že Jackovy city k nádherné, nohaté bývalce dosud nevyhasly, Grace zapochybuje. Dokáže jejich vzájemné pouto vyvážit nevýhody vztahu na dálku, nebo dá Grace přednost klidu a jistotě, kterou jí nabízí Michael?... celý text

tynka65
20.11.2014 2 z 5

Tahle autorka mě zatím jen zklamala, prostě jsem od knihy čekala něco VÍC. O malinko lepší než první díl, zde se alespoň něco málo děje. Dám jí šanci ještě s Nabíječem a pak uvidím :)

Lenka.Vílka
18.11.2014 2 z 5

V druhem dile je vic pasazi, ktere me nudily, nez v prvnim. Nevim, jestli je druhy dil posledni (asi v to doufam), ale pokud by autorka smrska oba dily dohromady, vyskrtsla par stran, mohla by z toho byt docela dobra jednorazovka...takhle ale zklamani...

Pakuna
16.11.2014 2 z 5

Kdyby autorka napsala pouze jeden díl, tak bych se nezlobila. Nedoporučuji! Natahování nijakého děje..

malazluta
05.11.2014 3 z 5

Tato série je pro mě poněkud zklamání, hlavní hrdinové mi prostě k srdci moc nepřirostli. Asi se k této knize už nevrátím, to si raději od této autorky přečtu několikrát "Nabíječe".

Samira
02.11.2014 4 z 5

Moc pěkné pokračování, v mých očích ještě lepší než první díl. Děje tam nebylo tolik, ale byla to příjemná, milá, vztahová oddychovka. Splnila má očekávání!

kacaaba
13.10.2014 4 z 5

Tenhle díl byl už mnohem lepší. Dojelo mě chování čtyřiadvacetiletého kluka. pěkně se mi to četli. Ale stejně jsem s této série trochu zklamaná. Asi se k ní už nevrátím.

trynitrix
02.09.2014 4 z 5

Tak kniha o chlup lepší, New York prostě je boží a L.A. jsem si taky nějak zamilovala , na prknách divadla zvladání slávy a milostný příbeh s 9letým rozdílem? Proč ne :-D

Veronika.C
14.08.2014 4 z 5

Hezké pokračování .... nenáročná knížka na letní večery :-)

bookcase
08.08.2014 4 z 5

Letní oddechovka se spoustou sexu :)

JanaDor
04.08.2014 4 z 5

Dle anotace je to humorný, erotický román. Humorný je opravdu jen jemně, ale mile, takže mě to bavilo číst. A erotiky bylo taky tak akorát. Jen mi někdy vadilo pár slov, které se často opakovaly. Četla jsem od té samé autorky Nabíječe a taky se tam jedno slovo – konkrétně Óčko, opakuje nejméně stokrát. Asi nešvar spisovatelky. Malé mínus jsem tedy našla. Ale celkově mě to tak nezlobilo a já si čtení užila

werusx
28.07.2014 5 z 5

Kniha se mi líbila, ale první díl byl o kousek lepší. Nejspíš o bylo tím, že se postavy poznávaly a ty začátky mívají větší jiskru, než postupný vývoj. Každopádně jsem se u knihy nenudila a snad ještě víc si oblíbila její autorku :-)

Nel-ly
17.07.2014 3 z 5

Přišlo mi to jako zlepšení oproti prvnímu dílu, ale možná jen proto, že názor na něj jsem měla trochu zamlžený výborným Wallbangerem.
Bylo tam na mě moc "miláčků, lásek, zlatíček... apod." a strašně moc popisu sexu, který působil až rušivě, řekla bych, což je smůla, protože v těchhle knihách to je často to hlavní, každopádně to byla sranda a dočetla jsem s úměvem, něco málo přes průměr

btw. nevím, jestli je to překladem nebo autorkou, ale občas věty nedávaly smysl a chvílemi tam byly vyloženě chyby, jako když jí v jedné chvíli dával ruce za kalhoty a v další vyhrnoval sukni.... a strašně často se opakovaly některé výrazy nebo dokonce celé věty, škoda