Zrůda mezi námi - Síla jedné lásky

Zrůda mezi námi - Síla jedné lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/373721/mid_zruda-mezi-nami-sila-jedne-lasky-a3Q-373721.jpg 4 26 26

Ve chvíli, kdy se může zdát, že už je zdánlivě po všem, a téměř třicetiletá, atraktivní a sympatická Daniela sedí odsouzená ve vězení za vraždu, ke které se přiznala, začíná vyprávět svůj příběh. Život plný lásky, přátelství, lukrativní práce a všeho, co chtěla, žila ještě před nedávnem. V době, kdy její přítel Patrik začne vyšetřovat případ sériového vraha, se její život během krátké doby změní. Ani jeden z nich ale netuší, co všechno je ve spojitosti s vrahem čeká. Co vedlo Danielu k tomu, aby se ocitla ve vězení za brutální čin, a kdo je vlastně ta zrůda mezi námi?... celý text

Andrea7272
21.08.2019 5 z 5

Tedy super kniha!! Dobře napsaná, četla se sama. Dobré téma, napínavé, prostě spokojenost. Doporučuji.

DominaCZ
31.05.2019 1 z 5

Hvězda za obálku.
Od první chvíle mi to nesedlo, jména česká střídala zahraniční takže člověk chvílemi váhal, zda je to o Česku nebo západě.
Děj bezesporu hovoří o hnusných věcech, ale prostě se mi to nelíbilo no.
Místa mi nebyla vtipná, jako spíš protivná.
Takovej jakože blogísek-povídkovník.

Allla9
15.05.2018 4 z 5

Dobře napsané. Přečteno za jeden den.

okeey
01.05.2018 5 z 5

Perfektní! Příběh, styl psaní, závěr, prostě komplet. Autorka je neuvěřitelně talentovaná, když ve svých letech a při škole dokázala něco takového napsat, doufám, že bude pokračování. Klobouk dolů!

HankaSkorepova
25.04.2018 5 z 5

Velmi zajímavá a perfektně napsaná kniha. Nejsem zrovna milovnice detektivek, ale tento krimi románek mě neskutečně pohltil. Autorka má ode mě velkou pochvalu, že mě i na těchto "pár" stránkách dokázala rozbrečet, ale i několikrát rozesmát. Doporučuji všem bez ohledu na to, zda detektivky čtou, či nečtou - tahle kniha vás dostane!

marketa4853
08.04.2018 5 z 5

Za mě super! Už když jsem četla článek, že má tato kniha vyjít, neváhala jsem, a předobjednala jsem si ji. Daniela to má v hlavě jako hlavní postava srovnané, a prokázala službu několika nešťastným rodičům, prarodičům, tetám, strýcům, sestrám a bratrům...
SPOILER : Doufám, že tu amnestii fakt dostala...!!!

Len3ka
26.03.2018 5 z 5

Knížka mě uchvátila již po prvních 5 stránkách jsem se nemohla odtrhnout a prostě jsem ji musela dočíst. Příběh je napínavý do samého konce a líbí se mi, jak autorka některé situace vtipně pojala. Opravdu tuto knihu doporučuji a ráda bych si přečetla další knihy od této autorky.

terka5139
21.03.2018 5 z 5

Kniha mě okamžitě vtáhla do děje a přečetla jsem ji asi za tři hodiny. Děj je napínavý, překvapivý.. rozhodně žádná "prvoplánovka".
Rozhodně doporučuji přečíst!!! :)

romca1965
20.03.2018 5 z 5

Knížka mi přišla a já jí v ten den jedním dechem přečetla. Knížku můžu jen doporučit. Během 10 stran mě příběh vtáhl, vyvolal ve mě spoustu emocí a na konci jsem litovala, že končí. Určitě stojí za přečtení a snad se dočkám dalšího příběhu.

detektivní a krimi romány vězení, věznice

Autorovy knížky

Marta Lhoťanová