Zrádná věrnost

Zrádná věrnost https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/2393/bmid_zradna-vernost-ale-2393.JPG 4 135 14

Kelsey, která se právě rozvedla, zjišťuje, že její matka, kterou považovala za mrtvou, žije, bydlí jen hodinu od jejího domova a je chovatelkou koní. Kelsey obnoví s matkou vztahy a postupně zjišťuje pozadí temných intrik a rodinných tajemství. Seznámí se přitom se zajímavým mužem a vzniká osudový vztah, ve kterém se jim podaří vyřešit všechny problémy, které je dosud sužovaly.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

True Betrayals , 1995

Kudík
30.07.2022 5 z 5

Farma U tří vrb bylo místo, kde žila Kelseyna "mrtvá" matka Naomi, a kde dle popisu muselo být opravdu krásně. Bylo to místo nejen plné koní, ale i lidí věnujících se veškeré práci na farmě. Od dřívějšího přečtení mě mírně brzdila obálka a anotace, obojí působí až fádně, ale přesto je děj zajímavý a napínavý. Kelsey jsem původně odhadla na rozmazlenou fiflenu, ale více jsem se mýlit nemohla. Většina postav je sympatických, ale nebyl by to detektivní román bez nějakých záporáků, a zde ten hlavní strůjce (hlava nikoliv vykonavatel) nepřekvapil, proto mě mrzel závěr, a to že životy, promarněné roky a vztah to sice nevrátí, ale jakási spravedlnost nastane. V průběhu děje jsem se děsila, kolik čtyřnohých postav autorka ve výsledku obětuje.

cukrovka
28.07.2020 5 z 5

Autorka mě opět nezklamala. Zajímavý příběh kde je skvěle nakombinovaná romantika s napětím. Lákavé prostředí koňských farem a dostihů. Zajímavý hrdinové, kteří hledají své místo v životě a snaží se zbavit rodinných pout.

petraj30
12.06.2020 5 z 5

Mně se to moc líbilo. Nádherně popsaná krajina a k tomu ještě chov koní... bylo to přesně podle mých představ. Nikdy jsem moc neměla v lásce sázky na dostihy, ale tady to bylo výborně popsané a já si zase o kousek rozšířila obzory. Teď mě to bude bavit mnohem víc.
Kelsey - rozmazlená slečinka, která neví co v životě chce se hodně rychle začala měnit po pár dnech strávených na farmě koní. Bylo to fajn, ale to občasné setkávání s její rodinou na mě působilo moc škrobeně. Měla mít trošku kuráže a ukázat bábince, že není tak neschopná, jak si babička myslí.
Myslím, že od začátku bylo jasné, jak se věci mají. Každý dostal, co si zasloužil, ale přece jen bych to dotáhla do úplného konce.
Byla jsem moc spokojená, čtení jsem si užila a tuto knihu můžu s klidem doporučit

Katri
16.01.2020 5 z 5

Přiznám se, že se mi do této knihy původně příliš nechtělo - nejspíše jsem soudila na základě obálky, která mě moc nenadchla. Nakonec jsem se však nechala přesvědčit, že příběh stojí za to a pustila se do čtení. Musím říct, že jsem ráda, že jsem nedala na první dojem, protože Zrádná věrnost je opravdu skvělá. Dechberoucí kniha, popisující lásku ke koním a rodinné intriky. Dílo krásně graduje, je zde přítomna láska, strach a zkrátka všechno, co byste od dobré četby čekali.
Takže pokud někdo stále váhá, zda si knihu přečíst či ne, rozhodně říkám ano.

Jessybelle
18.01.2017 5 z 5

I když jsem tuto knihu už před lety četla, byla jsem napnutá i nadšená, brala jsem to jako oddechovku, což myslím, že tato kniha určitě splnila.

angelbooks
11.09.2016 5 z 5

Nejprve mě zaujala obálka, jsem milovnice koní a to byl jeden ze dvou důvodů.
Druhý byl samozřejmě jméno autorky :).
Příběh byl opravdu zajímavý, a docela i překvapivý.
Zajímavé bylo i prostředí dostihů.
Určitě doporučuju :).

Kalima206
02.08.2015 5 z 5

Zajímavý příběh a pro ty, co milují koně to musí být tutovka :)

lifeoptimist
13.03.2015 4 z 5

Kniha se mi hodně líbila, nezklama jako obvykle a podle mého mínění to mělo spád a nebyla tam hluchá místa. U mě dobrý :-)

mayinka
30.08.2013

Tak tohle jsem ani nedocetla. Moc a moc pritazena za vlasy a postavy ohnute aby to pasovalo do predstavy autorky. Takhle to v zivote nefunguje.

kika 13
03.03.2013 3 z 5

Román se moc dobře četl.

Jelka
13.12.2012 5 z 5

Kniha je výborná moc dobře se čte a příběh nádherný a taky napínavý takové mám ráda:-)

modranka
25.09.2012 4 z 5

Príbeh z prostredia rančov, chovu koní a derby. I keď išlo o kriminálny príbeh s podtónom romantiky, na môj vkus v príbehu bolo priveľa mŕtvych nevinných ľudí kvôli vrtochu starej ženy. Inak bol príbeh pekný, preto si zaslúži 4 hviezdičky. Jednu hviezdičku sťahujem kvôli rozvláčností scén.

Wea
14.07.2012 5 z 5

Knížka byla o něco delší než jsem u této autorky zvyklá,přesto jsem nepostřehla hluchá místa.Příběh byl napínavý,samozřejmě nechyběla milostná zápletka :-)

mariva
28.05.2012 4 z 5

Nora Roberts opět nezklamala. Od této autorky se opravdu dá číst všechno. Napínavý román, ve kterém nechybí láska ani vraždy.

Nora Roberts
americká, 1950