Havraní déšť

Havraní déšť https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427083/bmid_havrani-dest-kiM-427083.jpg 4 11 3

Znamení havrana série

< 3. díl

Hranici, poslední obrannou linii mezi Republikou a nesmrtelnými Hlubokými králi,zasáhla katastrofa vyvolaná černou magií. Zemi sužují rudé deště,nové zrůdy se živí strachem v temnotě a moc Bezejmenných,bohů,kterí chrání Republiku,je zlomena. Kapitáni Černého křídla,kterí jim slouží,jsou zabíjeni jeden po druhém,a dokonce i nesmrtelní zjišťují,jaké to je zemřít. Moc Hlubokých králů mezitim sílí stejně jako odhodlání zasadit úder,který ukončí válku. Ryhalt Galharrow se od toho všeho drží dál. Usadil se hluboko v pustině známé jako Strádání. To vyrostlo v jeho nitru,změnilo ho,ale za každou moc se musí zaplatit,a teď ho všůde provázejí duchové jeho minulosti,dříve se vyskytující jen ve Strádání. Ti a několik přeživších kapitánů Černého křídla ho následují na poslední misi do temnoty.... celý text

Turlogh
17.11.2021 5 z 5

Hektický závěrečný třetí díl.

ninano
08.08.2021 2 z 5

Nechala jsem se nalákat obalem, který vypadal jako obal thrillerů. Bohužel jsem se spletla.

tomas7320
10.01.2020

Na goodreads hodnocení 4.36 z 5 od 954 hodnotících. Tahle sága byla super a za mně dávám 5 hvězd.

Ed McDonald
britská