Půlnoční let

Půlnoční let https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43536/mid_pulnocni-let-GYj-43536.jpg 4 68 9

Zlomená křídla série

< 2. díl

Dvoudílná sága: Zlomená křídla, Půlnoční let. Teal, Robin a Phoebe se ocitají na farmě uprostřed pouště. Nepřipravené na tvrdý režim a fyzickou práci, agresivní, zoufalé a naprosto odkázané jedna na druhou a hlavně na sebe. Doktorka Foremanová a její asistentky vyžadují naprostou poslušnost a každý odpor přísně trestají. Všechno je nutné si zasloužit: jídlo, oblečení, polštář i boty. A odměna se někdy změní v rafinovaný trest. Důvěrné sdělení může být kdykoliv zneužito. Až postupem času, s pomocí moudrého Nataniho a během mnoha nebezpečných i tragických událostí, dívky najdou jedinou možnou cestu k záchraně.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Midnight Flight , 2003

Milka564
18.06.2019 5 z 5

Krásná kniha

cipperka
23.09.2017 5 z 5

K této knize jsem se zhruba po 7 letech také podruhé vrátila, ale už jsem z ní nebyla tak odvázaná jako tehdy. I přesto si ale zaslouží vysoké hodnocení

lenyleny
07.02.2016 3 z 5

Velmi jsem se těšila na druhý díl. Ale druhý díl Půlnoční let mne docela zklamal. Zase mistrně vykreslený, ale na můj vkus velice nereálný. Když to srovnám s ostatními knihami od této spisovatelky, tak mi to nějak nesedí. Ale to neznamená, že si od ní zase nějakou knihu nepřečtu.

mekkejla
02.11.2015 5 z 5

Z prvního dílu víme, že všechny 3 dívky napáchaly opravdu hodně špatností, ale trest, který na ně čeká ve "škole" doktorky Foremanové předčí naprosto všechny představy... Skvěle napsané a postava Nataniho je vskutku skvělá! Nebýt jeho... Jsem moc ráda, že autorka ukončila příběhy holek pozitivně s vyhlídkou lepších zítřků. Nikdy zkrátka není tak hrozně, aby se to nedalo zlepšit, když tomu člověk věří a chce to...

Dandy1
16.06.2015 4 z 5

Druhý díl popisuje trest, který má vést k nápravě chování nezvladatelných dívek. Hodně se liší od prvního dílu a dá se číst i samostatně. Pro mě je zde jednoznačně nejlepší postavou Natani.

dove
20.02.2014 5 z 5

První díl jsem nečetla, pouze tuto knížku. Mohu pouze doporučit, čte se jedním dechem. I když je neuvěřitelné, čeho je tzv. "doktorka" schopná pro nápravu dětí.

monte
15.06.2013 5 z 5

Kniha se mi líbila, mohu jen doporučit

gfdsa123
18.10.2011 5 z 5

Ani druhý díl mě nezklamal a byl i o něco lepší než první. Výborně napsáno jako zatím vše, co jsem od ní četla.

meduzka123
05.04.2011 5 z 5

Mohu doporučit ... je to až nemožné

Virginia Cleo Andrews
americká, 1923 - 1986