Zlodějka snů

Zlodějka snů
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/2163/zlodejka-snu-2163.jpg 3 388 388

Budoucí kadeřnice Daniela roztáčí kolotoč krátkodobých známostí, kdy se křečovitě snaží změnit svůj život, aby nebyl nudný jako díra v ementálu, chce pokořit mužské pokolení a ztrestat své jepičí lásky, a to vše z uražené ješitnosti. Nakonec ovšem nevyhnutelně shledává, že nejvíc ubližuje sama sobě... Román o tom, jak se hledá kluk na inzerát (a kdo všechno se přihlásí), o konkurzu na manekýnku, o snech, touhách, pádech a drogách. A hlavně o nadějích.... celý text

edith79
09.04.2017 5 z 5

Tentokrát dost negativní hrdinka. Když trpí ona, musí trpět i všichni kolem. Lenka Lanczová je v tomhle opravdu dobrá. Nepopisuje jenom kladné, hodné a sympatické dívky. Dokáže dokonale vykreslit i povahu nafoukané, sebestředné a přitom svým způsobem zakomplexované hrdinky, i když po důvodech jejího chování nemusíme pátrat moc dlouho.

EvikU.
07.04.2017 4 z 5

Moje první kniha od této autorky. Od té chvíle jsem ji propadla a četla vše co mi od ní přišlo pod ruku.

Ann98
19.06.2016 5 z 5

Tahle kniha se od většiny knih liší. Hlavní hrdinka je záporné postavy a kniha nekončí happyendem. Daniela byla neskutečná mrcha a potvora, ale je dobře, že si na konci uvědomila své chyby a chyby, kterých se dopustila. Musím připustit, že skončila tak, jak si zasloužila, i když mi ji krapet líto bylo.

Bebe4
29.02.2016

Knížka se moc pěkně čela, byla zajímavá. Někdy jsem měla chuť Danielu nakopnout,
jindy mi jí bylo zase líto. Myslím, že by určitě stálo za to napsat další knihu, tentokrát
z pohledu Soni, ktará se mi také povahově zdála zajímavá a docela ráda bych
věděla jak vnímala Danielu, zvlášť po tom, co ji na konci knihy tak ,,podrazila".
Každopádně velmi povedená kniha!!:)

lennyd
06.02.2016 4 z 5

Tato kniha se od ostatních knih Lenky Lanczové liší v tom, že hlavní hrdinka tentokráte není kladnou hrdinkou, ale naopak potvorou, které to - co se jí nakonec stalo - dokonce přejete. Sice by se toto varování mohlo dotáhnou dál (protože když se to vezme kolem a dokola, tak se jí toho zas až tolik nestalo), ale i tak by to mohlo být pro některé čtenáře (ehm... čtenářky) ponaučením. Mně, starému pardálovi, už to tolik nedá :)

Katee
01.08.2015 5 z 5

Skvělá knížka, od Lanczové si jich asi půjdu půjčit víc, protože mě vážně nadchla :) Styl psaní mě neskutečně bavil, nikdy jsem se nenudila a neměla chuť knihu zavřít. Daniela se celou dobu chovala hrozně, ale ke konci mi to už fakt lezlo na nervy. Každopádně, bylo to něco jiného, protože opravdu nebyla typická kladná postava. Určitě doporučuju, ale pokud hledáte naivní románek, tohle nečekejte :)

MíšaK.
29.07.2015 3 z 5

Knížka byla dobrá tím, že neskončila dobře. Jako důkaz toho, že ne všechny knížky končí „happy endem“ Na můj vkus se Daniela chovala příšerně!

tisha8409
22.06.2015

Líbilo.. lepší než romantické a roztahané popisy letních kempů, láseček, nesmělých pus a nic moc neslaných nemastných "vztahů" ... toto je reálné, proto like.

KatnissLavender
01.12.2014 3 z 5

Tato kniha je opravdu jiná, než knihy předešlé. Nejenom "záporačkou" v hlavní roli. Co mi chybělo, je typický humor a vtipné pasáže, jež se objevují snad ve všech předešlých knihách. Tato kniha se rozhodně nestane mou nejoblíbenější, ale odsoudit si nezaslouží.

moonchild
11.03.2014 3 z 5

Knížka byla pěkná,ale četla jsem od Lanczové lepší.

Smiley96
03.01.2014 5 z 5

Oddechovka od Lanczové

Evička
16.10.2013 5 z 5

Pěkná oddychovka s ponaučením. Na odreagování a dlouhé podzimní večery super....

barbucha1569
30.06.2013 5 z 5

Pohodová knížka o holce, který závist pokřiví charakter. Chvíli jsem Danču litovala a za další chvíli ji nenáviděla. Jinak jsem knížku přečetla za jeden den, fakt super!

herotabe53
10.03.2013 3 z 5

Povahově si připadám docela stejná, ale..možná zdání klame:)

Alexxandra
04.06.2012 5 z 5

První knížka od Lenky kterou jsem četla,líbila se mi moc!

VaVer
30.11.-0001

Tahle knížka mě hodně zaujala, protože Daniela není ta klasická hodná, romantická dušička, ale je to pekelná mrcha, kterou jsem si oblíbila a ráda se k ní vracím. Jednoznačně je to skvělá knížka, i přesto, že se mi Danča trochu zhnusila po tom co provedla v Zašeptej po větru...