Zlé rozhodnutia

Zlé rozhodnutia https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/491627/bmid_zle-rozhodnutia-kD4-491627.jpg 4 9 9

Častokrát mám pred očami ako som doma zhodila mokré oblečenie a ľahla si do postele. Na sprchu som ani nepomyslela, to by som už nezvládla. Celú noc som sa triasla a drkotala zubami. Dodnes neviem, či od zimy, alebo od hrozného pocitu z toho, čo som spôsobila. Moje zlé rozhodnutie možno stálo niekoho život... Lenže! Keby som zavolala sanitku, prišla by aj polícia. Zachránila by som niečí život ale zničila ten svoj. Tak čo som mala robiť? Pomôcť druhému alebo sebe? V tú noc som sa rozhodla pre seba...... celý text

majanka
10.01.2024 4 z 5

Rýchle čítanie. V živote človek robí rôzne rozhodnutia, len pri rozhodovaní človek musí myslieť na to, ako to rozhodnutie ovplyvní nielen jeho život.
Knihu odporúčam prečítať.

Jurajovamaka
12.04.2022 5 z 5

Príjemná oddychovočka, nenáročné čítanie, taký zákusok ku kávičke.
Malo to hlavu, aj pätu...
ODPORÚČAM

Majka1979
10.04.2022 4 z 5

Príbeh ženy, ktorá ešte ako mladé dievča urobila niečo, za čo má výčitky svedomia aj po 8 rokoch. Hoci sa snaží na to nemyslieť, jej minulosť ju dobehne. A nech už to dopadne akokoľvek, nemôže pre pravdou zatvárať oči.

Nikdy nie je neskoro odpustiť iným a ani sám sebe, aby človek dostal druhú šancu na život.

Určite kniha stojí za prečítanie ;)

2021  90%Dom z ruží
2022  76%Zlé rozhodnutia