Zkurvenej příběh

Zkurvenej příběh https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/326564/bmid_zkurvenej-pribeh-1Lp-326564.jpg 4 1359 393

Les a mlha kam se podíváš. Místo, kde každý zná každého a kde soukromí je jenom iluze. To je malý ostrov Glass Island, kde žije šestnáctiletý Henry a kde byla zavražděná jeho přítelkyně. Kdo je vrahem? Pro obyvatele ostrova se Henry stává hlavním podezřelým a bedlivě ho sledují na každém kroku. Cítí jejich nenávist. Cítí, že chtějí jeho kůži... Jeho svět se stává nebezpečný, temný a pořádně zkurvený... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , XYZ (ČR)

Une putain d'histoire , 2015

Valdora
04.03.2023 3 z 5

Detektivky se Servazem mám moc ráda. Chtěla jsem od autora vyzkoušet něco jiného. Nebylo to špatné, ale na můj vkus až moc dlouhé, ke konci už jsem některé pasáže přeskakovala. A vykreslení postav mi přišlo trochu neuvěřitelné, přehnané.

MatBla
03.03.2023 3 z 5

Miniera mám ráda, série s Martinem Servazem byla úžasná, ale tahle odbočka mě moc nenadchla. Celou dobu jsem soucítila s hlavním hrdinou a ten konec byl pro mě jednoduše šok.

Martiiiik
06.01.2023 5 z 5

Tak tady název opravdu dokonale vystihuje obsah.. :-) To jsem tedy opravdu nečekala.. Nečetla jsem všechny autorovy knihy, ale za mě zatím nejlepší.. Zhltla jsem ji jako malinu.. Nešlo to přestat :-) Je to sice fikce, ale trochu se bojím, jak dlouho to bude platit.. Jinak atmosféru tedy kniha měla, samé bouře a tmu, ve které číhá zlo.. Tam, kde ho vůbec nečekáte.. Doporučuji :-)

Ajinka126
23.12.2022 2 z 5

Tato kniha pro mě byla malé osobní peklo.
Asi k tomu nedokážu víc napsat. Není to dobře napsané, je to zbytečně moc sexualizace postav a jejich fetiše. Nejsou to dobře popsané vztahy hlavních charakterů.
Za sebe nemohu doporučit. A mrzí mě, že nejsem nadšená, Miniera mám ráda.

postrach
03.10.2022 3 z 5

Název trefný!Kniha příliš dlouhá,nezáživná.Nemastný neslaný příběh,kterým jsem jen proplula a na konci knihy jsem nevěděla,co bylo na začátku.Samostatné příběhy se nepovedly!

mirinda973
21.07.2022 3 z 5

Knížka rozhodně plná překvapení, nic není jak vypadá.....

Servaz je Servaz, ale tohle úplně špatný nebylo.

mimi55
11.07.2022 1 z 5

Asi to nebude můj šálek kávy. Potřebuju děj a ne šťourání se v hlavě.

koki.veru
20.06.2022 5 z 5

Překvapilo mě, že kniha byla úplně jiná, než série o Servazovi. Ale docela se mi to líbilo. Konec byl velice překvapivý a děj také zajímavý.

majavcelicka
07.06.2022 4 z 5

(SPOILER) Opravdu ZKURVENEJ PŘÍBĚH. Jak může být někdo tak šílený. Svým způsobem byl viník potrestán, ale stejně, co bude až tu Jay nebude???? Hodně jsem i pasáže, které vykreslovaly okolí a situace přeskakovala.

Čmeláček
15.05.2022 3 z 5

Nesedlo mi to. Mám rád Servaze, ale tohle se nečetlo dobře.

mysce
03.05.2022 5 z 5

Henry Walker žije vcelku běžným studentským životem, má několik přátel a lásku jménem Naomi. Jeho svět je rozmetán na kousky ve chvíli, kdy se s ním Naomi rozejde, po hádce zmizí a poté je nalezena na místní pláži mrtvá. Henrymu se zhroutí celý svět. S partou kamarádů začne pátrat na vlastní pěst.
Druhá, dějová linie je neméně šokující. Významný politik s téměř neomezenými možnosti využívá veškeré technické prostředky, aby vypátral ztracené dítě. V jeho počínání cítíme vlastní obavy z konce soukromí a osobní svobody, související s rozvojem internetu.
Napětí graduje s každou stránkou. Spirála událostí se roztáčí a nezadržitelně spěje k překvapivému rozuzlení.
Život na ostrově má jedinečnou ponurou atmosféru, která perfektně souzní s celým příběhem a dotváří tak celkový zážitek ze čtení.
Ale co se mi na téhle knize líbilo nejvíc? Potrestání pachatele! Tahle tečka na konci knihy mě fakt dostala…
Stoprocentní doporučení!

alena3278
27.04.2022 5 z 5

Inu, zkurvenej příběh.

Neopol
14.04.2022 2 z 5

Tenhle příběh mě prostě nezaujal. Minier s každou knížkou slabší a slabší.

andrea7191
18.03.2022 2 z 5

Půjdu proti proudu, mě se to nelíbilo. Nebavilo mě to. Moje chyba, ne chyba knihy. Začátek mi přišel neuvěřitelně zdlouhavý a nedokázala jsem se napojit na hlavního hrdinu tak, jak by se asi očekávalo.

martineden
13.02.2022 4 z 5

Výborně se to četlo, ale chvílemi mi to přišlo překombinované... Přesto knihu doporučuji.

Kubajzz
29.11.2021 5 z 5

Minier asi nikdy nezklame :-) Kniha se dobře četla a konec mě překvapil. Doporučuji.

ellescorpio
02.11.2021 4 z 5

Skvělý temný kousek. Moc mě bavilo prostředí a to, že když jsem si několikrát myslela, že už je mi vše jasné, tak bylo vše úplně jinak. Jedna z mých prvních audioknih, Pavel a Prokop Rímský to namluvili opravdu famózně a kniha měla díky jejich čtení další rozměr. Nicméně zůstávám u 4*, protože Kruh a Údolí se mi líbily o fous víc.

Irsaf
22.10.2021 4 z 5

Po letech opakování se mi kniha líbila víc než tenkrát.
Nevím jestli to bylo teď díky audioknize, nebo jsem se tenkrát netrefila do dobré doby…
Proto přidám jednu hvězdu…

Petra101
06.10.2021 5 z 5

Kniha se četla dobře. Na konci jsem byla překvapená, toto jsem teda nečekala. Byla to první kniha od Miniera, ale jeho styl psaní se mi líbí.

pazdy15
31.08.2021 5 z 5

A mě sa to páčilo... slovní spojení "krásně ponurý" - to vystihuje přesně lokaci příběhu a atmosféru děje. A tohle dohromady je doslova pecka. Spolu s akcí, propracovaným příběhem a originální zápletkou tvoří tato kniha nezastupitelnou položku mé Minierovské poličky v knihovně.

vraždy ostrovy tajemství technologie ztráta soukromí

Bernard Minier
francouzská, 1960