Život v mínuse

Život v mínuse
https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/73553/zivot-v-minuse-73553.jpg 2 11 11

Každý typ závislosti má svoje spúšťacie mechanizmy. Vieme ich ako-tak pochopiť pri fajčiaroch, alkoholikoch či narkomanoch, oveľa horšie je to pri ľuďoch s „modernými“ závislosťami - závislých od práce (vorkoholikoch) alebo od nakupovania (shopaholikoch). Aj hlavná hrdinka knihy Život v mínuse pátra po tom, prečo cíti nutkanie vojsť do najbližšieho obchodu a míňať peniaze na veci, ktoré nikdy nepoužije. Má plné skrine drahých kostýmov a kabeliek, plné škatule topánok a na účte stále mínus. Nemá z čoho platiť nájomné ani stravu, no vo chvíli, keď vo výklade zbadá nový model nohavíc vychytenej značky, musí ho mať! Je to len rozmar ženy, ktorá nemá vážnejšie starosti ako míňať peniaze? Alebo volanie o pomoc? ... celý text

Sixtínka
22.11.2023 odpad!

Čo mám k svojmu hodnoteniu dodať? Asi len toľko - škoda toho papiera, ktorý bol na knihu spotrebovaný.

Balenka
01.12.2014 odpad!

Katastrofa.. Nechápem, ako vôbec niekto dokáže takúto knihu vydať. Príbeh psychicky chorej ženy, ktorá nedokáže písať o ničom inom iba o tom ako si kúpila svetrík, sako, kostým a pod. V knihe je množstvo gramatických chýb, jednotlivé odseky na seba nenadväzujú (napr. v jednom píše o šatníkovej skrini, v ďalšom o tom ako jej zomrel niekto blízky), jednoducho nemá to ani hlavu ani pätu..

Agi
28.02.2012 2 z 5

Mdlý, vyextrahovaný odvar shopaholičky Becky od Sophie Kinselly.

Autorovy knížky

2011  36%Život v mínuse