Život před životem - návraty do minulých životů

Život před životem - návraty do minulých životů https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232180/mid_zivot-pred-zivotem-232180.jpg 4 141 19

Život před životem s podtitulem návraty do minulých životů je jednou z nejpozoruhodnějších knih světoznámého badatele v oblasti stavů blízkosti smrti. Jeho vlastní překvapivá zkušenost jej časem přivedla k hlubšímu studiu fenoménu existence prenatálního vědomí. Výsledky svého několikaletého bádání shrnul v této významné a poutavé knize, kterou napsal společně s Paulem Perrym. Autoři tohoto fascinujícího díla ukazují, že návrat do minulých životů může zakusit každý z nás. Jak píší, přinášejí ve své knize několik odpovědí, ale mnohem více otázek. (návraty do minulých životů)... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Eminent

Life Before Life , 1990

KITT
04.08.2023 2 z 5

Tak tahle kniha se moc nepovedla. Ona je sice psána čtivým stylem, ale nejde jí podle mě moc věřit. Mně se kniha prostě nelíbila a nemůžu jí dát více jak dvě hvězdičky.

Elea
28.07.2021 2 z 5

Tak toto se mi moc nelíbilo.

PabloFuentes
21.12.2020 3 z 5

Zajímavé počteníčko. Asi mi taky jako ostatním trochu vadí, jak se autor odmítá byť jen lehce naklonit na kteroukoliv stranu, ať už k přívržencům reinkarnační teorie nebo k teorii, že se jedná pouze o příběhy naším mozkem vytvořené, abychom snázeji pochopili naše současné niterní problémy. Osobně jsem regresní terapii zažil a sám nevím, jak se k tomu postavit. Určitě bych si ji chtěl zkusit ještě někdy zažít. Zkoušel tady někdo návod uvedený na konci knihy - autohypnózu?

gersie
05.06.2019 2 z 5

Ta věc sama o sobě je zajímavá, ale pojetí knihy ve stylu "nic nevím nic nepodepíšu , hlavně si nikoho proboha nenahněvat" je poněkud trapné. Takže když vám někdo popovídá hromadu příběhů a snaží se vás o něčem přesvědčit a potom řekne , že vlastně nic neví a hlavně to nikomu neříkejte , aby si o mně snad někdo něco nepomyslel a jsem připraven okamžitě odvolat cokoli je dělání blbců ze čtenářů a s tím nemohu souhlasit .
Zajímavé téma , ale v americkém pojetí ztrapnělé hovadiny.

New-radus
06.10.2017 3 z 5

Škoda. Moodyho mám moc ráda. Ale tohle byla taková ta klasická snaha "hodil by se nějaký další díl". Ačkoliv jsem sama regresi podstoupila a vím o čem píše, měl by se držet svého kopyta. Oceňuji snahu přistupovat k tomu objektivně a s pro něj typickým akademickým přístupem.

micha-ella
25.09.2017 3 z 5

Život před životem i Život po životě jsou lákavé možnosti.

Hřibče
22.08.2017 4 z 5

Velmi zajímavá kniha. Líbilo se mi, že Moody k tématu přistoupil se stejným vědeckým pohledem jako ke knize Život po životě. Díky tomu jsem měla pocit, že o tématu píše někdo, kdo chce problému opravdu přijít tzv. "na kloub", nikoliv někdo, kdo si vše vycucal z prstu.
Přesto, jeho první kniha Život po životě ve mně zanechala o malinko větší dojem, proto jsem nakonec udělila "jen" 4* hodnocení.

pálka1
27.02.2017 5 z 5

Mám jeho knihy ráda,jsou super.

jardaplech
20.01.2017 odpad!

Tak tohle mě nenadchlo :(

Lacerta.j
07.11.2016 2 z 5

Nezaujalo.

Mercatino
08.09.2016

Skvělá kniha, vůbec jsem ji nechtěla dát z ruky. Nejvíce se mi líbily jednotlivé příběhy lidí, kde popisovali, co zažili v minulých životech a rozbor toho, jak to souvisí s jejich nynějším životem. Všechno souvisí se vším - fascinující.

petr_snajdr
11.10.2015 4 z 5

Jen komentář je komentáři "co by mně bylo platné, kdybych žila před svým životem". Na přednášce o budhismu jsem slyšel odpověď. Kdo by si chtěl po celé ty věky čistit pořád ty samé zuby? :-)

lucy.sankova
02.10.2014 5 z 5

Dlouho jsem se odhodlávala ke koupi téhle knihy, až jsem ji jednou objevila na blešáku za pouhou 1korunu, tak jsem si ji prostě musela koupit. Jsem ráda! Kniha mi poskytla pohledy do minulých životů různých lidí, co se při tom dělo a dokonce i návod na Autohypnózu. Jednoduše--- jsem nadšená! :)

hystericwidow
24.09.2014 1 z 5

Už je to dávno, ale můžu říct jediné: Čtení této knihy mě neskutečně s*alo a donutilo mě v minulé životy nevěřit.

denny_29
27.07.2014

Z knihy jsem nadšená, stále o tom musím přemýšlet. U mě vyvolala více otázek než odpovědí. Určitě se k ní brzy vrátím.

Martinka 135
28.05.2014 4 z 5

Pro mě velmi inspirativní kniha v počátcích mé puberty a jsem přesvědčena o jejích kvalitách dodnes. Změnila mé nazírání na smrt a transcendentno. Samozřejmě, asi jako většina čtenářů, jsem se po přečtení podle návodu na hypnózu pokoušela přenést do minulých životů. Zda se povedlo či ne si nechám pro sebe :))

Eseter
14.11.2013 4 z 5

Minulé životy mě fascinují a hodně zajímají. Tato kniha především docela barvitě a detailně popisuje zkušenosti jiných lidí s regresní terapií. Líbí se mi praktický návod na autohypnózu a taky zmínka o křišťálové kouli. Hned jsem si zkoušela zírání do „křišťálového džbánu“.

Jack Bauer
07.03.2012 5 z 5

Dnes už je pro mne tato vynikající kniha naprosto bezcenná, jelikož jsem nevěřící Tomáš. Z nostalgie za čtivost nechávám plný počet, ale číst ji dnes poprvé dal bych odpad.

katrinn
30.11.2011 5 z 5

... další se zajimavých knížek od Moodyho...

duchovno duchovní život vědomí minulé životy esoterismus, ezoterika

Autoři knihy

Raymond A. Moody
americká, 1944
Paul Perry
americká

Kniha Život před životem - návraty do minulých životů je v