Zhluboka se nadechni

Zhluboka se nadechni https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/532990/mid_zhluboka-se-nadechni-65ddb27e00b4b.jpg 5 1 1

Přední specialistka na stres odhaluje, jakou roli hraje v našich životech, kdy nám škodí a kdy naopak překvapivě prospívá. Především ale představuje účinné strategie, které vám pomohou zvládat náročné situace a přetížené mysli poskytnou opravdovou úlevu. Kniha vás naučí také jednoduchá, časově nenáročná cvičení, která nic nestojí, můžete je provádět takřka kdekoli, a díky nimž budete nejen posilovat svou psychickou odolnost, ale navíc aktivujete sebeopravné mechanismy vašich buněk.... celý text

Osobní rozvoj a styl Zdraví
Vydáno: , Jan Melvil

The Stress Prescription: Seven Days to More Joy and Ease

jaroiva
27.02.2024 5 z 5

Děkuji nakladatelství Jan Melvil za upozornění na chystaný český překlad. Nevydržela jsem ale čekat do vydání překladu. Knížku jsem nutně potřebovala přečíst nejpozději ihned, jak jsem se o ní dozvěděla.
A taky mi to přesně padlo do nálady a životní situace. Moc děkuji za tuto knihu a Melvilovi i za český překlad. Pravděpodobně si pořídím v češtině papírovou.
Už první kapitola mi zní posledních pár týdnů v hlavě snad každý den, a jsem díky informacím z knížky hned víc v pohodě. Díky, díky.

Elissa Epel
americká
2017  80%Telomery
2024  100%Zhluboka se nadechni

Kniha Zhluboka se nadechni je v