Ženy bez slitování

Ženy bez slitování https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/431701/bmid_zeny-bez-slitovani-qBl-431701.jpg 4 343 343

Tři mrtví manželé = tři osvobozené ženy? Ingrid se vzdala slibně rozjeté kariéry, aby podpořila svého manžela. Teď však zjistila, že ji podvádí. Birgitta se vyhýbá lékařským prohlídkám. Jen tak si nikdo nevšimne modřin, které na jejím těle zanechaly manželovy rány. Viktoria se přestěhovala z Ruska, aby si vzala muže, kterého potkala na internetu. Její nový manžel je ale úplně jiný, než čekala. Tři různé ženy, tři manželství plná chladu a násilí. Vyřeší to tři dokonalé vraždy?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Donne che non perdonano , 2018

TaJeMa
01.04.2022 1 z 5

Velmi slabé, tato "kniha" bude patřit mezi ty, kdy za měsíc nebudu mít vůbec potuchy, o čem to bylo; brak, který skončí v antikvariátu a budu ráda, když mi za to dají 20,- Kč.

Lenny33
31.03.2022 3 z 5

Nebylo to špatné, hlavně první polovina knihy byla čtivá a zajímavá. Pak ovšem přišly velké skoky v ději, přišlo mi to až moc osekané. Rozhodně bych ocenila podrobnější děj a celý závěr knihy.

TinaBookBlog
01.03.2022 2 z 5

Nejdříve to vypadalo velmi slibně. Zajímavé příběhy 3 žen, krátce ale dobře zpracované. Moje prvotní rádoby nadšení ale celkem rychle pominulo. Prostě mě to přestalo bavit, jelikož vše začalo být repetitivní.
Autorka se ještě ale přeci jen pokusila čtenáře vtáhnout do děje, jakmile je řeč o úkladných vraždách (není to spoiler, dozvíte se v popisu knihy). I přesto, mě už vtáhnout nedokázala a četla jsem spíše jen, abych dočetla.
Nicméně čtení je to rychlé a nenáročné. Takže to sfouknete ráz dva.

andrea7191
07.02.2022 3 z 5

Spíš než román bych to viděla jako krátký příběh. Knihu jsem četla jako oddechovku a tak jsem k ní přistupovala. Téma je pro mě celkem náročné, knihy s tímto tématem cíleně nevyhledávám, ale pokud už, tak se mu nevyhýbám. V této knize je to celkem "jednoduše" pojato. Vyústění zápletky bylo přitažené za vlasy a ve finále jednoduché čtení. Po dočtení ve mě nezůstal žádný pocit, nestalo se mi, že bych nad knihou ještě přemýšlela. Přečíst a odložit.

tamdr
17.01.2022 4 z 5

čtivá ,krátké kapitoly,žádné dlouhé popisy,trochu jiná detektivka,ani žádná sympatická osoba,no nevím jestli jsem úplně spokojená

archivářka115
29.12.2021 4 z 5

Dobře a rychle se četla. Vyhovovaly mi krátké kapitoly a krátké věty. Zajímavý děj, i když byl částečně nepravděpodobný. Byla to první knížka, kterou jsem od Camilly četla. Třeba si ještě nějakou knížku půjčím.

Kniholapka
29.12.2021 3 z 5

Kniha se četla velmi rychle, hodně mě potěšily krátké kapitolky, díky kterým dej plynul rychlým tempem. To co někdy muži provádí ženám musí být hrůza hrůz…Námět to měli velmi zajímavý. Zda se mi však, ze to byla spis taková krátká novela, bez hlubšího zamyšlení. Postavy se mohly vykreslit více. Trochu mi to cele přišlo neuvěřitelne. Nechci nic prozrazovat, ale vážně by to mohlo být tak jednoduché??

Kubajzz
26.11.2021 5 z 5

Camilla prostě zklamat nemůže. Zajímavé téma, za mě plný počet.

Avila
21.11.2021 3 z 5

Camilla je jedna z mých nejoblíbenějších autorek mám přečtenou celou sérii Fjälbacka tak jsem se těšila na tuto knihu která se mi dostala v knihovně do ruky... No po přečtení jsem mírně zklamaná.... Asi jsem očekávala prostě něco víc...
Kniha se čte relativně dobře ale přijde mi že je příběh plochý a postavy nejsou dost propracované. Jako by to byl spíše pracovní námět příběhu který potřebuje dopsat....

čef
26.09.2021 4 z 5

Autorka asi vykradla jednu z povídek Roalda Dahla. Tento námět však použila i řada dalších. Inovací je moderní Mee too, čímž vůbec nechci shazovat jejich bohulibou činnost a snad i obhajovat všechno nevhodné až hrubé mužské chování k ženám. Největší předností této knihy je malý počet stránek.

GabrielaSim
23.09.2021

Nechci být zlá...ale, proč je Camilla Läckberg "královnou skandinávské krimi, mi nebylo jasné nikdy, její knihy jsou spíše romány pro ženy s kriminální zápletkou.
Tato odbočka k hnutí meToo...tak to je ovšem malér...
"Nemorální" , to je slovo, které mě při čtení opakovaně napadalo. Nemorální jsou všechny postavy, není, s kým se ztotožnit, nebo aspoň , komu fandit. Těm chlapům ne, tak snad vražedkyním ?
A formálně: velmi prvoplánové, odbyté...

katynka78
01.09.2021 3 z 5

O této knížce jsem se dočetla v jednom časopise a opět téma oběť - žena, mě zaujala. Naprosto nelituju, že ji mám doma. Byla to skvělá jednohubka.
Lituju jen, že tak skvělé téma paní spisovatelka zabila tím, že je to tenká knížka. Mohla to víc rozebrat a mohlo by to být obsáhlejší, škoda toho tématu pro tak málo listů.
Ale je to skvěle napsané, má to grády a líbilo se mi to.

TrueBookworm
13.08.2021 4 z 5

Příjemná jednohubka. Člověk nesmí o provedení zločinů přemýšlet moc do hloubky, ale vzhledem k rozsahu je vykreslení dostačující.

Sejna1955
24.06.2021 2 z 5

Kniha, od mé oblíbené sposovatelky, mě zklamala. Už jenom to, že tři důvěryhodné ženy se někde na servrech spojí a naplánují 3 vraždy, se mě zdá dost utažený za vlasy. I anonce na obálce, že se jedná o krimi, je dost úsměvná. Její předešlé knihy, jako Krotitel, Andělíčkářka a pod., to bylo krimi.

daza.dt
23.06.2021 4 z 5

Čekala jsem trošku něco víc, ale nápad je velmi neotřelý. Na dovolenou dobré :)

svha
07.06.2021 3 z 5

Na dovolenou skvělá volba.

Arlienen
05.05.2021 3 z 5

Kniha je průměrná, nenadchne a ani neurazí. Čte se dobře, a proto, že je tenká je vhodná na cestování, když se člověk nudí a potřebuje zabít čas.

SimonaP
04.05.2021 3 z 5

Knížka se četla dobře. Chyběly mi více vykreslené postavy, možná děj více rozvinout. Námětem připomínala film Cizinci ve vlaku.

IHT
01.05.2021 4 z 5

Prijemna odpocinkova drobnost :-)
Neni to krimi, spise mirne napinave psychologicke "drama", ktere si prilis nelame hlavu s fakty, verohodnosti a dalsimi podruznostmi.

Makůvka
07.03.2021 5 z 5

Od autorky jsem četla daleko lepší knížky, ale tohle byla taková příjemná jednohubka na nedělní odpoledne. Já byla spokojená, zase trošku něco jiného,než na co jsem od této autorky zvyklá.

thrillery pro ženy

Camilla Läckberg