Osmé doznání

Osmé doznání https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42317/osme-doznani-42317.jpg 4 105 13

Při pátrání po sériovém vrahovi, který řádí v San Francisku, se detektivní inspektorka Lindsay dostane do slepé uličky. Stejně jako v práci se jí nedaří ani v manželství, ale jako mávnutím kouzelného proutku se situace obrátí – zamiluje se do kolegy Richiho a pomocnou ruku v případu jí podá reportérka Cindy… jenže mezi Richim a Cindy najednou přeskočí jiskra náklonnosti…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress

The 8th Confession , 2009

cukrovka
16.01.2021 5 z 5

Opět anotace neodpovídá ději knihy. Jako pokaždé i zde je několik zajímavých kriminálních případů, které se Lindsay opět podaří vyřešit. Zajímavé, čtivé, oddechové.

moudivlacek
18.02.2020 4 z 5

Zajímavá "zbraň vraha" - ale mě více překvapilo, že to nešlo na patologii zjistit, tedy pokud se nevědělo, co hledat. Každopádně motiv - urážení a ponižování chudých bohatými, to není nic neznámého. A ani to, že naoko slušný člověk je ten nejhorší mizera.
Také je tu více z osobního života Cindy, Riche, Linds a Joea. Jen mně bylo trochu líto Yuki, ale snad se vše vyřeší a i ona bude šťastná.
Potrestání vražedkyně - no, k tomu asi není co dodat.

Merlinit
10.04.2019 4 z 5

Prima oddychovka, žádná velká literatura, ale čte se to snadno, možná až moc.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

March
14.10.2017 5 z 5

Za mě zase WAU. Sérii čtu postupně a neustále zjišťuji, že mě LB proste baví. Už dlouho se mi nestalo abych četla postupně osm dílů od jednoho autora za sebou, ale kdybych nepokračovala, tak by se mi po ŽVK asi i stýskalo :-) Doporučuji

ivoiro
13.11.2016 5 z 5

Kniha mě dostala. Napínavá a zajímavá.

koki.veru
03.03.2016 5 z 5

Opět další skvělý díl, lepší než ten minulý. Velmi mě zaujala zápletka a vraždící nástroj. Jediné, co mě přestává s každým dílem bavit, je milostný život Lindsay. Toho by tam mohlo být méně, a více podrobností z vyšetřování a o vraždách. Ale jinak opět super díl, a těším se na další :)

radus
17.06.2015 4 z 5

Docela dobrá detektivka, oddechová, se spádným dějem.

Evus
06.03.2015 3 z 5

Průměrně oddychová Pattersonovská detektivka

Centropenka
27.10.2014 4 z 5

Moc často se mi to nestává, ale docela dlouho jsem se ztrácela v postavách. Pořád přibývaly nové kapitoly s novými hrdiny a já za chvilku nevěděla, čí jsem. Nicméně jsem knihu dočetla a rozhodně nelitovala - výborná zápletka/výborné zápletky a hodně originální vyústění.

studentice
18.07.2013 3 z 5

Knížka nebyla špatná, ale zároveň nepřinesla nic nového. Člověk ji jedním dechem přečte a stejně tak rychle i zapomene... Nenadchne, ale ani neurazi.

sabca
10.07.2013 5 z 5

Jako všechny knihy tohoto autora ani tato nezklamala. Zajímavá byla vražedná zbraň. Stojí za přečtení.

Pingu
16.12.2012

Perfektní příběh, jen opět tvůrce anotace zřejmě četl jinou verzy knihy. Jinak doporučuji.

Autoři knihy

James Patterson