Žena za zrcadlem

Žena za zrcadlem https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/113061/zena-za-zrcadlem-113061.jpg 4 25 4

Napínavý milostný příběh s kriminální zápletkou odkrývá spletité rodinné vztahy v životě hlavní hrdinky, která se potýká s problémem vlastní identity. Hrdinka po autonehodě ztratí naprosto paměť a z minulosti si nevzpomíná vůbec na nic, ani na to, že je vdaná za texaského rančera, kterého těsně před nehodu opustila. Jako rekonvalescent se vrací s mužem na ranč, ale ani v domácím prostředí se jí nepodaří oživit paměť a její rozpaky a deprese vzrostou, když se od manžela a přítelkyně dozvídá o svém minulém životě. Nevzdává se a začne pátrat, především po okolnostech autonehody, ale také v minulosti své rodiny. Po mnoha dramatických odhaleních vychází na světlo kruté rodinné drama, s jehož důsledky se až po letech jako nevinná oběť setkává a málem na to doplatí živote... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Mirror, mirror , 2002

lucie3344
03.06.2017

Já ji četla dvakrát nedokázala jsem se od ní odtrhnout a proto ji teď sháním abych ji mohla mít doma předtím jsem ji měla pouze půjčenou

bbara155
09.09.2013

Ten stručný obsah mi připomíná knihu Joy Fieldingové Jane utíká. Ta se mi líbila moc, tak jsem docela zvědavá, jestli tahle knížka bude taky tak dobrá.

bobina58
01.09.2013 4 z 5

I KDYŽ NEMÁM MOC RÁDA KNIHY TOHOTO TYPU, KNIHU JSEM DOSTALA OD DCERY,NAKOUKLA JSEM DO NÍ JEN TAK A DOSLOVA MĚ STRHLA SVÝM PŘÍBĚHEM KRÁSNÉ LUCY, KNIHA BYLA NAPÍNAVÁ AŽ DO KONCEMNECHYBĚLA TAM LÁSKA,VRAŽDY ANI INTRIKY. NEMOHLA JSEM SE OD NÍ ODTRHNOUT.ZVLÁŠTĚ PAK KONEC,KTERÝ MĚ PŘEKVAPIL.

kika 13
05.11.2012 4 z 5

Pěkný román s detektivními prvky.Pěkně popsané rodinnné vztahy a problémy v ní.

Donna Julian
americká