Žena vplyvného muža

Žena vplyvného muža
https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/108189/zena-vplyvneho-muza-108189.jpg 4 37 37

Táni Reinerovej, manželke generálneho riaditeľa istej známej banky, žene, ktorá nikdy nepracovala a nemusela o ničom rozhodovať, sa po odhalení manželovej nevery zrúti celý svet. Odrazu prichádza nielen o lásku, ale aj o rodinných priateľov, ktorí jej prestanú volať a pozývať ju do spoločnosti, len čo vytušia, že v dovtedy bezchybnom manželstve to škrípe. V ťažkej životnej situácii ostávajú pri nej iba dve ženy – Tánina matka a priateľka Nora, ktorá je ochotná kedykoľvek ju vypočuť a poradiť jej. A práve ona na Táňu nalieha, aby Romanovi odpustila a zachránila si rodinu. Druhý úder prichádza, keď Táňa spoznáva, že všetko je v skutočnosti úplne inak a trojuholník môže byť aj štvoruholníkom. Román Žena vplyvného muža je príbeh o vzťahu muža a ženy, matky a dcéry, priateľstve, sklamaní, súcite, ale aj o veľkorysosti.... celý text

pavlusa025
12.06.2020 5 z 5

Kniha se mi moc líbila.

bábuška
21.09.2019 3 z 5

Třiatřicetiletá žena, matka dvojčat, se snaží zajistit svému manželovi doma dokonalý servis, ten si buduje svůj kariérní postup a takový život mu velice vyhovuje. A ze dne na den je manželka postavena před jeho rozhodnutí, opustit rodinu a ji vyměnit za mladší model. Celý tento příběh je vystaven na obdobných osudech o lásce, ztrátě ideálů, pozdním pokání, ale i k návratu sebevědomí a postavení se na vlastní nohy. Příběh, tak jak jej osud přináší, čtivý.

Juvka
09.08.2019 5 z 5

Knížka na odreagování, kterou budete mít přečtenou během krátké chvíle. Příběh poukazuje na běžný problém dnešní doby. Příběh má v sobě jak lásku ženy k muži, tak také lásku k matce, ale i naopak poukazuje na zradu lidí, kterým občas věříme víc, než bychom měli.

Stanislava27
19.11.2018 5 z 5

Výborna kniha

sabca
08.02.2018 4 z 5

První kniha od této autorky. Příběh podváděné manželky manželem i kamarádkou se dobře četl a můžu doporučit. Určitě si přečtu i další knihy této autorky.

polly43
14.04.2017 4 z 5

Bylo to mé seznámení s autorkou,kniha se mi líbila a určitě se k této autorce ještě vrátím,

evkah
06.01.2017 5 z 5

Příběh hlavní hrdinky je sice klasický, ale vypovídá o mezilidských vztazích. Knihu považuji za lehkou a oddechovou literaturu pro mrazivé večery....

jasmína
14.08.2016 2 z 5

No docela velké zklamání pro mě, , to co se řešilo celou knihu, se mohlo vyřešit hned, kdyby byla hlavní představitelka normální a pořád nevěřila slepě těm dvěma .....

josska
06.07.2016 5 z 5

moc se mi líbila napínavá až do konce

alnahu
13.06.2016 4 z 5

Příběh Táni je v podstatě velmi smutný.Táňa se v příběhu vyrovnává s manželovou nevěrou ,zradou své přítelkyně Nory a nemocí své matky.V romto příběhu Táňa pochopila správně,jestliže je muž slaboch a záletník,že se nikdy nezmění a rozešla se sním. Kniha se četla velmi dobře.

Helena Lacková
24.04.2016 5 z 5

Celou dobu jsem se bála, že mu tupě odpustí

danuska
28.05.2012 2 z 5

Klasicky pribeh o nevere, hlavna hrdinka, utiahnuta myska, uplne zaslepena, ze nevidi, ze okrem muza ju podvadza aj najlepsia kamaratka.
Na konci sa konecne spamata, a pochopi, ze ludia sa nemenia.
Kniha sa cita dobre, podoba sa na Evitovky.

Adriana Macháčová
slovenská, 1966