Země snů

Země snů https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/502979/bmid_zeme-snu-OUJ-502979.jpg 4 66 23

Oplatí se riskovat pro svůj sen vše? A je možné nechat minulost za sebou? Colby Mills se kdysi chtěl věnovat hudbě. Jeho touhy však jednoho dne zastavila tragédie. Teď sice vede především malou rodinnou farmu v Severní Karolíně, ale využil nabídky hrát v baru U Bobbyho v St. Pete Beach na Floridě, aby si na chvíli odpočinul od povinností. Tam také potká Morgan Leeovou a jeho svět se obrátí vzhůru nohama. Opravdu musí svůj život zasvětit jenom práci na farmě? Ve stejné době, v jiném městě, si Beverly bolestně uvědomuje, že musí utéct od násilnického manžela. Ví, že si už kvůli svému malému synovi musí dát život dohromady. Peníze dochází a nebezpečí narůstá, Beverly proto učiní zoufalé rozhodnutí, které přepíše vše, o čem věděla, že je pravda…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Dreamland , 2022

tereza94
26.10.2023 5 z 5

Z počátku jsem si říkala, že to bude asi zklamání. Jedna z dějových linek mi připadala nudná, ale na konci jsem se nemohla odtrhnout. Všechno do sebe krásně zapadlo. A ten konec miluji

mysterygirl
09.10.2023 3 z 5

Za mě rozvlekly příběh. A opakování pořád toho samého dokola.
(Jak jdou na pulce,jak jde pěšky nakoupit,jak nemá peníze,jak má hlad další den pořád to same)
Nicméně konec překvapivý .

Renike
07.10.2023 5 z 5

Nicholas mě nikdy nezklame. Byl to nádherný příběh, na konci i slza ukápla. Doufám, že si dočkám i filmovou verzi.