Zelená kosmetika

Zelená kosmetika https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344679/mid_zelena-kosmetika-GGu-344679.jpg 4 7 2

Žijeme v době plné moderních vymožeností, včetně těch na poli kosmetického průmyslu. I když si dnes můžeme zakoupit i produkty, které obsahují pouze přírodní suroviny, mnozí z nás ztroskotají na jejich kombinacích. Pokožka každého z nás je silně individuální, a proto co vyhovuje jinému, nemusí vyhovovat nám. Kniha, kterou právě držíte v rukou, vznikla z touhy po kosmetice, kterou si doma vyrobíte s láskou a za použití surovin, které vyhovují právě vám a které jsou v České republice snadno dostupné. Jejím cílem je ukázat, že v jednoduchosti je krása a v přírodních surovinách velká síla. Pojďme se spolu vydat na cestu malé kosmetické alchymie...... celý text

HDosoudilová
29.08.2018 3 z 5

Jelikož bych si ráda začala sama vyrábět kosmetiku doma a měla tak jistotu, z čeho je složená, půjčila jsem si tuto knihu. Ale protože knih na podobné téma je více, nic nového jsem se bohužel nedozvěděla.

J.books
10.10.2017 3 z 5

I když je autorka skvělá odbornice, kniha se nepovedla. Působí dost zastarale, písmo je obří a celkově bohužel působí lacině, což je škoda, znalosti jaké má autorka si zasluhují lepší knihu :/

2017  83%Zelená kosmetika
2019  80%Minerální kosmetika