Zdravé pokojové rostliny

Zdravé pokojové rostliny https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/365028/mid_zdrave-pokojove-rostliny-nzc-365028.jpg 5 14 6

Praktická a nápaditě upravená publikace ukazuje, jak hned na první pohled poznat, co vaší pokojové rostlině chybí – stačí se podívat, jak prospívají listy, jestli mají správnou barvu a povrch, jak bohatě rostlina kvete, jaký má vzrůst, co napovídají kazy na listech nebo vzhled zeminy v květináči ap. U každého neduhu je hned uvedena náprava a nechybí ani základní údaje o ideálním stanovišti a vhodné péči.... celý text

blazkoma
08.06.2021 5 z 5

Krásná, stručná a jednoduše zpracovaná příručka pro začínající i pokročilé pěstitele pokojových rostlin. Díky této knížce jsem zjistila, čím jsem všechny ty zelené drobečky dlouhá léta zabíjela. Takže věřte, že s tímto rádcem budou kdejakému analfabetovi na kytky, jak říkávala moje babička, pokojovky prospívat.

Edeltruda
24.09.2019 5 z 5

Opravdu velmi srozumitelná a přehledná kniha o péči o domácí rostliny i pro pěstováním dosud nepolíbené. Na dvoustraně u každé rostliny najdete tipy, jak o ni pečovat, i nejčastější problémy, vady na kráse a jejich řešení. Všechno jasně a stručně. Ta kniha je prostě skvělá.

eva7194
27.05.2019 5 z 5

Velmi přehledná a pěkně strukturovaná knížka bez zbytečných omáček. Ke každé květině najdete dvoustránku s nejdůležitějšími informacemi. Moderní grafické zpracování formou jakéhosi deníčku, příjemně se v tom čte. Nejběžnější druhy pokojovek jsou zde téměř všechny, pro začínající pěstitele ideální stručný pomocník.

NinaEm
03.11.2018 5 z 5

Bezvadná kniha, jedna zvěcí které oceňuji nejvíce, je obrázkový přehled rostlin, které v knize lze najít. Kniha je přehledná, stučná a plná praktických informací.
Ocenila bych druhý díl s další dávkou rostlin.

J.books
10.08.2018 5 z 5

přehledné, stručné..ideální příručka pro pěstitele domácích květin, pravdu doporučuji.

Mánička178
11.06.2018 4 z 5

Moc pěkně strukturovaný koncept - kniha navnadí k pěstování mnoha dalších rostlinek :D

pokojové rostliny

Autorovy knížky

2018  90%Zdravé pokojové rostliny

Kniha Zdravé pokojové rostliny je v