Zbožňuju New York

Zbožňuju New York https://www.databazeknih.cz/img/books/74_/74275/mid_zboznuju-new-york-oJQ-74275.jpg 4 322 73

Zbožňuju série

Když na svatbě své nejlepší přítelkyně přistihne Angela Clarková svého dlouholetého partnera in flagranti, udělá to, co by v její situaci provedla každá soudná žena: sebere se a odjede… ovšem nejen ze svatební hostiny, ale i z Anglie, neboť usoudí, že nejlepším místem pro zhrzené mladé ženy je New York. Z letadla vystoupí jen s cestovním pasem a kreditní kartou a ubytuje se v prvním hotelu na Manhattanu, kam ji odveze taxikář. Vzápětí se jí ujme recepční Jenny; ta Angele pomůže s nákupem oblečení a uvede ji do života velkoměsta, které nikdy nespí – a Angelu okamžitě okouzlí. Než se Angela stačí rozkoukat, pozná dva přitažlivé muže a v náhlé inspiraci začne svůj příběh i svá milostná dobrodružství líčit v blogu na internetu. Její barvitý styl zaujme redaktorku věhlasného časopisu, která Angele nabídne práci. Během několika týdnů nachází Angela v New Yorku to, co v Londýně marně hledala řadu let – lásku a vysněné povolání. Než se však stane New York jejím druhým domovem, musí vyřešit nejednu nepříjemnou situaci, najít sama sebe a především si ujasnit, co od nového života očekává.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

I Heart New York , 2009

Anilka13
27.07.2016 5 z 5

Knihu jsem otevřela kvůli lásce k NY a hned od první stránky jsem ji hltala až do konce. Úžasná oddechovka, která může být i motivací. Určitě se k ní ještě vrátím.

Misha11
26.07.2016 4 z 5

Strašně se mi líbila hlavní hrdinka, byla normální, lehce střelená, ale sympatická. Knížka se mi četla dobře, ten styl psaní mi vyhovoval. Nebyly zde žádné nudné pasáže, místy to bylo vtipné, někdy až komické. Super byly i smysluplné dialogy. Je to čtivá oddechovka se vším všudy - především pro milovníky NYC doporučuji.

Usmevavka
20.07.2016 5 z 5

Moje první kniha této autorky a hned mě zaujal její styl psaní. Kniha je vtipná a čtivá, na dovolenou ideální. :)

zuzana13
21.06.2016 5 z 5

Moc skvělá kniha. Doporučuji.

Silwinka87
19.06.2016 2 z 5

Jako oddychové čtení super..Jinak klasická americká slaďárna. Neurazí,ale ani nenadchne..

TheMelorry
31.12.2015 5 z 5

Pohodová, odpočinková a místy i vtipná kniha. Musím říct, že mě mile překvapila. A hlavně...konečně není hlavní postava s velikostí 34, ale je to normálni žena...

tynka65
29.08.2015 3 z 5

Pro mě takový průměr, místy docela vtipné a místy strašně přehnané. Nad čtením dalších dílů se budu rozmýšlet. :)

Veronika1988
23.08.2015

Před NY to bylo super :)

melonka
31.07.2015 5 z 5

Pokud přemýšlíte, jakou knihu si vzít s sebo na dovolenou - doporučuji tuhle. Je to oddechovka, kterou jsem zhltnula za dva dny. Je to skvělé počtení, u kterého se zasmějete. Četla jsem i další díly, ale tento první je ze všech nejlepších.

Makyt
29.07.2015 5 z 5

Jo, tak tahle holka je drsná a ví co chce... to jsem si myslela po prvních stránkách.. pak jsem si začala uvědomovat, stejně jako ona, že svět není tak jednoduchý, že by šlo prostě jen přejet jinam a začít tam nový život... ona se s tím ale poprala a my všichni ostatní jí její odvahu a trpělivost můžeme jen závidět. A klasika - nové město, nový začátek, nová láska... co bychom mohli čekat? Ještě třeba novou práci, nové přátele a vůbec celkově nové zkušenosti ;-)

Charlote
07.05.2015 4 z 5

Dobrá

Peace
11.04.2015 4 z 5

"Do New Yorku se nejezdí proto, aby člověk našel sám sebe, ale proto, aby se z něho stal někdo jiný. Někdo zbrusu nový."

Příjemná, nijak náročná kniha, která na vás dýchne atmosférou newyorských ulic. Nelze než obdivovat ztřeštěnost a kuráž hlavní hrdinky udělat tlustou čáru a začít jinak a jinde. Bylo to fajn počtení ;o)

Ennie
28.02.2015 4 z 5

Jako obvykle jsem si prvně přečetla další díl (Zbožňuji Paříž), který se mi líbil více (alespoň jsem si to myslela - teď jsem dala 4 hvězdičky a u Paříže jen tři. Každopádně si chci druhý díl přečíst znovu, tak třeba udělám přehodnocení.) Občas mi tahle knížka přišla dost přitažená za vlasy... Chci si přečíst určitě i ostatní díly - je to pohodové obohacení těch mých oblíbených krimi :D.

veronika27
25.02.2015 5 z 5

Super kniha, moc se mi líbila :)

Paja85
25.02.2015 4 z 5

Musím říct, že jsem tuto knihu brala jako takovou oddechovou...a to mi bylo i dodáno...přečtená za dva večery. Další knihy od autorky už číst nebudu, myslím, že to bude na podobné brdo...

LucyNej
21.01.2015 3 z 5

Kniha se mi líbila, krasně se četla. Prostředí z New Yorku se mi hrozně líbilo. Odpočinková, vtipná a čtivá kniha.

hatuli
02.11.2014 5 z 5

Kniha je svěže ,vtipně, čtivě napsaná.Takový " Sex ve městě ",na dlouhé zimní večery..super.A na mne tam bylo málo "značek" :-) Opravdu jsem se bavila a zabila jedno odpoledne při " tiché domácnosti :-) "

Leniiis
17.10.2014 3 z 5

Tento první díl mě tolik nezaujal, chvilkama jsem ani nevěděla, co čtu, stávalo se mi, že při čtení jsem byla myšlenkama jinde.

trynitrix
10.09.2014 4 z 5

Za příběh 3* a za New York + 1* :-)
Toto bylo takový jednoduší oddychové, spíš mě bavilo co se psalo o městě než o jejím citovém zmatku :-D

MonikaKK
26.08.2014 4 z 5

Zajímavá kniha na způsob Sexu ve městě.