Zbožňuju New York

Zbožňuju New York https://www.databazeknih.cz/img/books/74_/74275/mid_zboznuju-new-york-oJQ-74275.jpg 4 322 73

Zbožňuju série

Když na svatbě své nejlepší přítelkyně přistihne Angela Clarková svého dlouholetého partnera in flagranti, udělá to, co by v její situaci provedla každá soudná žena: sebere se a odjede… ovšem nejen ze svatební hostiny, ale i z Anglie, neboť usoudí, že nejlepším místem pro zhrzené mladé ženy je New York. Z letadla vystoupí jen s cestovním pasem a kreditní kartou a ubytuje se v prvním hotelu na Manhattanu, kam ji odveze taxikář. Vzápětí se jí ujme recepční Jenny; ta Angele pomůže s nákupem oblečení a uvede ji do života velkoměsta, které nikdy nespí – a Angelu okamžitě okouzlí. Než se Angela stačí rozkoukat, pozná dva přitažlivé muže a v náhlé inspiraci začne svůj příběh i svá milostná dobrodružství líčit v blogu na internetu. Její barvitý styl zaujme redaktorku věhlasného časopisu, která Angele nabídne práci. Během několika týdnů nachází Angela v New Yorku to, co v Londýně marně hledala řadu let – lásku a vysněné povolání. Než se však stane New York jejím druhým domovem, musí vyřešit nejednu nepříjemnou situaci, najít sama sebe a především si ujasnit, co od nového života očekává.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

I Heart New York , 2009

Markett
11.06.2019 5 z 5

Tak tohle je super oddechové čtení. :) Mám ráda romantické příběhy, které nejsou moc přeslazené, a tahle knížka naprosto splňuje kritéria - je vtipná, čtivá.
Za mě plný počet hvězdiček, fakt jsem si čtení užila a těším se na další díly. :)

Clea3112
10.04.2019 3 z 5

Knížka na chvíle, kdy potřebujete vypnout, pobavit se, nahlížet na svět a každodenní problémy s úsměvem a nadhledem. Trošku ala Bridget Jones:) Úsměvné, nenáročné čtení pro odpočinutí.

Alex.rrr
21.01.2019 4 z 5

Nemám osobně ráda dívčí romány ani nic přehnaně zaláskovaného. Už obálka mě moc nezaujala, ale slyšela jsem na knihu/sérii velkou chválu, tak zvědavost byla silnější. Rozhodně jsem nelitovala. Příběh je tak vtipně a hezky napsaný, že se kniha četla skoro sama. Popisy míst mě vrátili na skvělou dovolenou, tak jsem si čtení opravdu užívala a těším se, jak příběh dopadne.

Tebby
19.01.2019 5 z 5

Zbožňuju zbožňuju Alexe Reida!

viki77
16.12.2018 5 z 5

Hezký odpočinkový příběh

Evitsa
19.11.2018 4 z 5

Příběh nijak složitý a zapeklitý ,taková veselá oddechovka,ale za to se spoustou informací o New Yorku a musím přiznat,že jsem měla pořád u sebe telefon a sledovala jsem kam chodili na procházky a na jídlo ,takže vidět přesně ty restaurace a ulice jak vypadají dávají příběhu úplně jinou úroveň a cítíte jako kdyby jste tam byli s nimi...
Rozhodně se těším na pokračování......

úsměvné ...
"Angelo.....Správně.já jsem Angela.Ale očividně sis mě spletl s jinou..."
"Přestaňte už všichni papouškovat moje jméno,jako by to byla uspávací formule!"
zajímavé...
"Do Los Angeles lidi jezdí,hledat sami sebe,ale do New Yorku proto,aby se z nich stal někdo jiný."

Sallka
03.08.2018 5 z 5

Já mám prostě jednou za čas, tyhle ztřeštěné romantické příběhy ráda. I když je vše krásné, sluníčkové, zamilované a občas přitažené za vlasy, proč ne?
Člověk potřebuje ubrat a vyčistit hlavu a na léto jsou tyhle knihy jak dělané. Za mě pět a doufám, že brzy vyjde druhý díl, páč bych řekla, že se knihy mají číst postupně.

jani.ruzicko
06.03.2018 4 z 5

Tak tohle bylo příjemné počteníčko =) Fandila jsem Tylerovi, takže mě dost zklamal, když se z něj vyklubalo, to co se z něj vyklubalo, opět jsem si vybrala špatného hrdinu =D Alex naopak příjemně překvapil =) Celou knížku jsem se s Angelou v duchu procházela po NY a nebylo to vůbec špatné! =)

Kackatlacka
04.03.2018 5 z 5

Tuhle knizku miluju! Je to jednoznacne knizka pro holky,ale zadna cervena knihovna. Je jednoducha,ctitelna a naprosto nenarocna.
Nutno rict,ze clovek ma chut po precteni knizky ihned vyrazit na letiste a NY navstivit! Je pravda,ze recenzi sem davam se znacnym zpozdenim. Knizku jsem cetla uz pred nekolika lety.. Ale! Jelikoz mam pred cestou do NY,knizku jsem oprasila a zacinam znovu cist! A to je co rict,protoze jsem jeste zadnou knizku 2x necetla :-))
Tak s chuti do toho,urcite se Vam bude libit :-))

blaazena
24.01.2018 odpad!

Vtipné, nenáročné, oddechové čtení, můžu doporučit

Zuzulína
14.01.2018 4 z 5

Tato knížka mi sedla. Možná bych čekala nějaký větší zvrat v ději i ke konci, ale to, jak Lindsey popisuje NY a život v něm mi to úplně vynahradila. Po dočtení jsem se chtěla sbalit a prostě tam odjet, takový dojem na mě román měl. Oceňuji, že si dala práci se závěrečným shrnutím hotelů, restaurací, obchodů atd. s vlastními komentáři. Za mě palec nahoru :)

hroneczek
30.10.2017 4 z 5

Romantické dívčí/dámské čtení, kterým je potřeba proložit sérii detektivek, knih o otázkách života , apod. Příjemné, milé. Navíc do NY se chci už od dětství podívat.

nini89
26.10.2017

Měla bych zájem o tuto knihu, nevíte kde se dá sehnat? :)

Dudanek69
09.10.2017

Super kniha se krasne cte, doporucuji vsem

ujunka
04.06.2017 5 z 5

Knizka se mi moc libila... cte se uplne sama. Je pohodova, usmevna a clovek by hned odjel do NY :-)

Meridea
22.02.2017 5 z 5

Krásně napsaná kniha, četla se skoro sama :-) Jen bych ještě doladila ten konec. Jinak perfektní oddechovka.

elisa194
15.02.2017 5 z 5

Jelikoz jsem mela moznost toto mesto navštívit, o to s vetsim nadsenim jsem knihu cetla. Ten samy pocit,jako hlavni hrdinka, kdy vystoupite z metra a atmosfera tohoto velkomesta, vas absolutne pohlti. Knihu jsem si maximálně užila, parádní oddychové čtení, třeba na přečtení do letadla směr New York

Klára90
20.11.2016 4 z 5

U knihy jsem se skvěle bavila a čtení plné pohody si užila. Jdu na další díly :-)

evin84
19.09.2016 5 z 5

Skvela oddychovka,moc me bavila :-)

Charmedka
30.07.2016 5 z 5

Celé pojetí knihy je dost praštěné a věřím, že nesedne každému. Kolikrát to bylo až pitomé, hodně přitažené za vlasy, ale mě to bavilo.

Stylem bych autorku přirovnala k Sophie Kinselle, kterou já naprosto zbožňuji, takže i Lindsey Kelk mi sedla. Píše moc dobře, je to oddechové, u knihy naprosto vypnete a jen relaxujete a bavíte se. Kolikrát jsem se opravdu od srdce zasmála.