Zbohatněte jako já

Zbohatněte jako já https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/86311/zbohatnete-jako-ja-86311.jpg 3 16 16

Titán v oboru nemovitostí, autor bestsellerů a televizní showman Donald Trump odhaluje podnikatelské moudrosti v této otevřené knize plné tajemství svého úspěchu. Lidé touží po tom osvojit si schopnost vytvářet velké osobní bohatství a dělat skvělé obchody. Trump, jenž je ztělesněním amerického snu, zde nabízí ty nejlepší tipy, jak toho dosáhnout.... celý text

Literatura naučná Ekonomie a obchod Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Pragma

Trump: How to Get Rich , 2004

Layyen
24.11.2018 3 z 5

Motivační kniha k úspěchu a o tom jak trump vydělal peníze

VladimirTetur
01.04.2017 1 z 5

Takový megastručný medailonek z Trumpova života a způsobu jeho myšlení. Žádný návod na zbohatnutí se "překvapivě" nekoná, ale historky jsou úsměvné a pár rad do života, které si Doník vzal od svého otce k srdci je celkem užitečných. Knížka je to zábavná, čte se rychle a odpustím vydavateli i slabikářový font a rozvržení odstavců, bez něhož by šlo o šedesátilistový sešitek.

donnell
06.10.2013 3 z 5

Inspirativní čtení o tom, jak se ke svému majetku dostal a jak pracuje jeden z nejbohatších lidí planety. Trochu mi vadilo až moc sebestředný pohled Trumpa sama na sebe :)