Zapracujte na sobě

Zapracujte na sobě https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/331741/bmid_zapracujte-na-sobe-g5M-331741.jpg 4 15 6

Pro známého poradce a kouče John C. Maxwella je jediným vodítkem k úspěšnému životu snaha neustále se zlepšovat. To však není jednoduché, protože velmi často narážíme na různé překážky, které nám v tom zabraňují. Jak tyto překážky překonávat a jak soustředit čas k maximálnímu osobnímu růstu, jsou ústřední témata této chytře napsané knihy.... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Pragma

Self-improvement 101. , 2009

dzejkbeltygros
12.12.2021 3 z 5

Líbila se mi stručnost, protože v obsáhlejších knihách mě nebaví, jak se omílají věci stále dokola. Napsané to nebylo úplně zle, ale občas mě to nebavilo. Jednou se k ní určitě vrátím. Vhodné pro ambiciózní jedince, co se chtějí dostávat na vyšší pozice.

Zuzkakim
02.03.2021 2 z 5

Udělala jsem si dvě poznámky, jinak mne tato kniha příliš neuchvátila.

ZůzaSomolka
03.10.2018 5 z 5

101 maxwellovka ... co dodat, jako vsechny super, povzbuzujici, inspirujici, nabite moudrosti a informacemi, ze pokud si nekdo dela z takovych knizek vypisky, bude si chtit vypsat vse. koncentrovane, ale ctive, clovek to ma za chvili zhltnute. Maxwell je uzasny autor, ktery vi, o cem mluvi, a diky nemu se spousta lidi bylo schopno posunout dal. Urcite doporucuji. Tuhle konkretni at uz jako jednu z prvnich knizek o osobnostnim rustu (treba to toho dotycneho inspiruje na sobe zapracovat), tak i jako navod a ujisteni, ze ke svemu rustu pristupujete spravne.

mariva
10.08.2018 2 z 5

Knížka mě moc neoslovila, rady jsou shrnuty jen velmi stručně a všeobecně, asi by to raději chtělo normální celou knihu.

katiiks
02.03.2018 4 z 5

Dobrá knížka, která vlastně v pár krátkých kapitolách vysvětluje, proč se vůbec věnovat osobnímu rozvoji a jak k němu přistoupit. Doporučuji, i když nesouhlasím 100% se všemi myšlenkami, je to dobrá knížka.

janulka1310
24.08.2017 4 z 5

Základní maxwellovské principy osobního růstu. Já osobně ale upřednostňuji jeho "plné verze" knih :)