Záludné vlny

Záludné vlny https://www.databazeknih.cz/img/books/97_/9796/bmid_zaludne-vlny-Twt-9796.jpg 4 87 13

Ned si naplánoval život v luxusu po boku bohaté Tess, místo toho však zažívá nejhorší noční můru svého života. Umělecká díla pohádkové hodnoty, která měl ukrást, nevysvětlitelně zmizela a jeho kumpáni i snoubenka jsou mrtví. Ned čelí obvinění ze všech vražd. Někdo místo něj sbalil šedesát milionů dolarů, zabil celou bandu a dal si záležet na tom, aby všechno ukazovalo na Neda. Jedinou šancí, jak si zachránit holý život, je vypátrat skutečného pachatele.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress

Lifeguard , 2005

janina66
05.02.2024 4 z 5

Další podařená kniha, kterou jsem od Pattersona četla. Velmi čtivé, přiměřeně napínavé s láskou v pozadí. Hezký epilog.

AlenaF
22.12.2020 4 z 5

Pohodové, napínavé čtení.

mariva
09.09.2020 5 z 5

Další výborná Pattersonova detektivka. Mám ráda krátké kapitoly, které rychle posouvají děj plný nečekaných zvratů. Napětí vydrží až do poslední chvíle.

RendyaDav
12.01.2020 3 z 5

Tak tato detektivka mě bavila...

martin3554
04.11.2019 5 z 5

Jedná z nejlepších Pattersonových samostatných novel. Napínavé a spousta nečekaných zvratů.

March
29.07.2017 5 z 5

Další skvělá kniha od JP. Četla a četla a nemohla se odtrhnout. Zavěr heppáč (happy end), ale vůbec mi to nijak nevadilo, naopak občas rohlík na obličeji, jak to bylo romantické. Výborné čtení a zápletka, takže nic naplat, honem na dalšího JP.

Lamanai
08.03.2015 4 z 5

Asi bych tomu mohl dát i méně hvězd (mnoho postav jen doplňkových, plochých a nebarevných; hollywoodský scénář, takřka ihned natočitelný, i se všemi klišé). Jenže já jsem teď zrovna takovou jednoduchost a přímočarost potřeboval. Sedlo mi to na odreagování a dobře se to četlo. Takže jsem dal hvězdy čtyři, i když bych jinak mohl být přísnější.

Evus
02.05.2014 4 z 5

I když v knize nevystupuje Alex Cross, byla pěkně napsaná a čtivá - pohodový odpočinek na deštivé odpoledne...

malen
04.09.2013 4 z 5

Pro ty , kteří čekají napínavý thriller , bude tato kniha zklamáním. Ale ten, kdo si chce jen odpočinout u celkem pohodové knížky s detektivní zápletkou, bude spokojen. Číst se to dalo, dokonce velmi rychle, ale od tohoto autora přece jen člověk čeká víc.

čef
28.08.2013 4 z 5

Nenáročné čtení pro chvíle nudy. Jednoduchý příběh, kde se nemusíme bát o naše hrdiny, je psán lapidárním jazykem bez příkras a stylem bez velkého napětí. Rozdělením do kraťoučkých kapitolek a vložením prázdných listů kniha povzbuzuje ke čtení i ty, kteří přečtou jednu knihu za uherák.

gabbys
23.05.2013 5 z 5

Pekna napinava krimi,tento autor nezklame..

Vlasta610
04.03.2013 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, hezky se četla, je v ní napětí i láska. Doporučuji si knihu přečíst.

petka-2007
18.01.2013 4 z 5

Dobře se čte. Za mě spokojenost.

Autoři knihy

James Patterson