Základní kniha o reiki

Základní kniha o reiki https://www.databazeknih.cz/img/books/83_/83630/mid_zakladni-kniha-o-reiki-fOT-83630.jpg 4 21 6

Reiki-do znamená univerzální životní energii, jíž lze uvést v soulad vnitřní JÁ s vnějšími vlivy. Zkušený praktik této metody léčivé síly vysvětluje smysl postupů terapie a pozice reiky na názorných obrazech a jejich účinky na organismus. Vydání první

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus Literatura naučná
Vydáno: , Pragma

Das Reiki Handbuch , 1990

Lucieenka
15.02.2021 3 z 5

Kniha se mi líbila. Líbilo se mi, že se autor rozepsal nejen o samotném Reiki, ale i působení společně s krystaly, éterickými oleji. A nově jsem se dozvěděla, že se pomocí Reiki dá působit na rostliny a zvířata.

JustGo
04.06.2020 4 z 5

Knihu jsem si přečetla především ze zvědavosti, protože do té doby jsem neměla dostatek informací o daném tématu. Musím uznat, že kniha poskytuje zajímavé myšlenky a poznatky a rovněž shrnuje jakési základní vnímání reiki. Bylo rozhodně užitečné si ji přečíst - minimálně z důvodu poznání dalšího pohledu na svět.

Lady.Lucrezia
22.01.2019 4 z 5

Skvěle ukazuje zájemci o reiki, jaké mají být pozice rukou a proč.

Elea
13.03.2016 5 z 5

Zajímavě napsaná kniha, výborný je popis způsobů léčení.

Ashi
17.09.2015 4 z 5

Dobře napsaná úvodní kniha - první kterou jsem zatím o reiki četla, nemůžu srovnat s ostatními ale líbila se mi + popis jednotlivých poloh a kdy je použít je super.

REBELKAAAAAA
15.06.2015 5 z 5

Díky této knize jsem porozuměla více REIKI a víc se o tom naučila. Naučila jsem se tak praktiky jak léčit.
Myslím si, že je to skvělá příručka pro začátečníky ohledně REIKI :). Doporučuji, velmi hezky napsáno a pochopitelné :).