Kaktusy a jiné sukulenty

Kaktusy a jiné sukulenty https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/124038/bmid_kaktusy-a-jine-sukulenty-124038.jpg 5 8 3

Zahrada pro radost série

Ve svém domově vzdorují tyto často bizarní bytosti z rostlinné říše extrémnímu slunečnímu záření, horku a suchu. S kaktusy a spol. si tak přinesete mezi své čtyři stěny závan této zvláštní pouštní atmosféry. - Praktické zahradnické dovednosti: Náš odborník vysvětluje krok za krokem, jaké umístění sukulenty vyžadují, jaký substrát se pro ně hodí a jak tyto rytíře mezi rostlinami správně zalévat, množit a dát přezimovat. Pak už nebude nic stát v cestě jejich bujnému kvetení. - Portréty nejoblíbenějších sukulentů: Načerpejte inspiraci a vyberte si z téměř 120 rostlin, jež doporučujeme. Najdete mezi nimi také mnoho mrazuvzdorných druhů pro balkon i zahradu. - Otázky a odpovědi: Musí se sukulenty rosit? Proč můj kaktus nekvete, i když je umístěn na světle? Náš odborník odpovídá na vaše dotazy týkající se pěstování kaktusů a spol. v bytě i venku na zahradě.... celý text

Literatura naučná Zahrada
Vydáno: , Jan Vašut (Vašut)

Kakten & andere Sukkulenten

ArwenAragorn
12.02.2021 5 z 5

Výborná příručka pro každého kaktusáře a pěstitele sukulentů.

Zídý
05.09.2020 5 z 5

Toto je kniha kterou by si měl sehnat každý začínající kaktusář. Je tam hezky popsané co který měsíc dělat a nedělat a obrázky s chorobami kde je vysvětlené co je špatně a jak tomu předcházet a spousta dalších informací a návodů. Mám doma několik podobných knih ale tuhle mám ze všech nejraději.

venbro
04.01.2013 5 z 5

Výborná základní příručka s informacemi o všem, co potřebujete vědět o kaktusech a sukulentech :-)

kaktusy

Autorovy knížky

2007  98%Kaktusy a jiné sukulenty

Kniha Kaktusy a jiné sukulenty je v