Horečka

Horečka https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135173/bmid_horecka-mmh-135173.jpg 4 222 43

Zahrada nesmrtelnosti série

< 2. díl

Pokračování mrazivého románu Past Rein je opět v akci. Po útěku ze sídla se dostane do zajetí ke kuplířce, avšak odhalí její úmysly a začne opět vzdorovat. Jak dopadne strastiplná cesta k Rowanovi? Vaughn je rozhodnutý přivést Rein zpět do sídla za každou cenu. Tentokrát jde Rein o všechno.

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Fever , 2012

maca5449
06.11.2014 2 z 5

Nuda, nedokázala jsem se přinutit knihu dočíst.

Marcipán
24.10.2014 3 z 5

Tuto knížku jsem přečetla docela rychle asi za 3 dny s přestávkami a školou. Kniha se četla velmi rychle a po přečtení 1. dílu jsem se ihned vrhla na tento. V polovině jsem si ale už musela dát pauzu a začala jsem číst novou knížku. Po týdnu jsem j zase vzala do rukz a dočetla jsem ji. Myslím, že s Cecily bych občas trochu zatřásla a madam Soleskiové bych zřejmě vlepila facku i když by to zřejmě nepomohlo. No a co se týče Vaughna, toho bych z té knížky s radostí vystrčila. Musím ale říct, že některé scény mi přišly naprosto nerealistické. Kupříkladu jak může mít devítiletá Debbie mít děti. Nejvíce jsem asi litovala ji, ostatní služebné a Jennu. Doufám, že vyjde nakonec i 3. díl, protože nemám ráda když knížky končí takhle nevyjasněné. Doporučuji všem, kteří se jen tak nezaleknou, protože mi kniha někdy přijde moc drsná.

papi
30.08.2014

Oba dva díly byly úúplně byzvadné! Strašně dobrě a rychle se četly. JÁ CHCI TŘETÍ DÍÍL!!!
Všem doporučuji.

Rodaw
29.08.2014 5 z 5

Tuto sérii opravdu miluju! Druhý díl už byl trochu jiný, než první, ale i tak se mi opravdu moc líbil!! Je mi moc líto, že nevyjde v Česku třetí, poslední díl :(

Nemesis Moriko
23.08.2014 2 z 5

Doufala jsem, že kniha bude o něco lepší než předchozí díl, který mě opravdu velmi zklamal - do této knihy jsem se pouštěla jen proto, že jsem neměla co jiného na čtení. Bohužel, ani tato kniha nebyla nijak extra záživná. Do čtení jsem se musela nutit a ani tak jsem se knihou neprokousala až do konce. Za mě 2,5 hvězdičky.

Véča
02.08.2014 3 z 5

První polovina mě moc nebavila, skoro jsem tu knížku odložila, ale pak to začalo trošku ožívat. Myslela jsem, že tu knížku roztrhám z toho jak jsem byla naštvaná na Vaughna. :D
Bylo mi líto Gabriela a Debiie a Rein jsem občas trošku začínala nenávidět. Kdyby to nemělo takový konec tak by mi ani moc nevadilo, že ten 3 díl není přeložený, ale takto.. :D
Přesně jak psala Kari15 tady pode mnou - ať to Fortuna mazá dělat!

Kari15
02.08.2014 3 z 5

O něco slabší a nudnější než Past, ale i tak chchi vědět jak to dopadne! Takže ať to Fortuna mazá dělat! My chceme vědět, jak to dopadne ^^. Je tady ještě někdo, kdo má rád Lindena?:D

TheB
20.07.2014 4 z 5

Druhý díl docela dobrý, ale část, kdy Rein byla v tom lunaparku mě straašně nebavila. Ale pak už to bylo dobrý. Občas mi přijde, že tam jsou zbytečně zdlouhavý části, který by šlo zkrátit. No, ale vlastně se mi kniha líbila i tak :)

Lorrainee
25.06.2014 1 z 5

přečetla jsem kousek začátku a konce a přesně jak jsem si myslela. Netřeba se rozčilovat hrdinkou celou knihu.

Scharks
10.06.2014 5 z 5

Do této série jsem se zpočátku moc nehnala a nakonec jsem jí přečetla jedním dechem :D Druhý díl mě strhl do svého děje snad ještě víc, než první a už se opravdu moc těším na zakončení!! Tedy doufám, že ho u nás časem vydají...

rikiki
03.06.2014 5 z 5

Mimochodem, koukněte na upoutávky na youtube, moc pěkné=) akorát ta holka z obálky mi Rein moc nepřipomíná, Rein má mít světlejší vlasy ne?

rikiki
03.06.2014 5 z 5

Zdravím, též jsem se moc těšila na 3. díl, poté, co jsem zhltla ten 2. =) 3. díl už dávno vyšel v angličtině, psala jsem mail do nakladatelství, které tyto knížky vydávalo(do českého) je poměrně malé, neznámé(podle mě) a psali mi, že 3.díl se nechystá, takže uvažuju nad tím, že si to objednám z Ebay nebo tak, kdo by měl zájem, můžeme dát nějakou skupinovou objednávku, že by se knížek objednalo víc a platilo by se méně za poštovné či za clo. Nebo pokud někdo tuto knížku uvidí někde v ČR v aj, nechť mi napíše vzkaz, budu ráda=)

Unixy
26.01.2014

Na tuto knihu se těším po dočtení prvního dílu :)
Po internetu jsem se o této knize chtěla dozvědět něco zajímavého, i když vím, že bude podle vašich komentářů úžasná :D
Jen se chci zeptat, jestli někdo neví, kdy bude 3. díl v čj :( ?
Vím jen, že se jmenuje v aj Sever ( já si vždy myslela,že to bude název v čj, ale nedalo mi to a zjistila jsem, že to znamená něco jako odloučení)
Chtěla bych tedy poprosit, jestli někdo neví o čem 3. díl bude a kdy výjde .. ?
Díky

Unixy
26.01.2014

Na tuto knihu se těším po dočtení prvního dílu :)
Jen se chci zeptat, jestli někdo neví, kdy bude 3. díl v čj :( ?
Chtěla bych tedy poprosit, jestli někdo neví o čem 3. díl bude a kdy výjde .. ?
Díky

Nicoletka
10.01.2014 5 z 5

Kniha je svým způsobem o ničem, nic závratného se nestane, ale stejně jsem se od ní nedokázala odtrhnout. :) Těším se na ukončení!

Aires
24.11.2013 3 z 5

Horečka začíná prakticky v tom okamžiku, kde první díl končí.Rein se konečně podařilo utéct a doprovází ji Gabriel,který je sice sympaťák a narozdíl od Lindena i jasný klaďas, ale za celou dobu toho moc nenamluví,ani nevykoná.Nebyla jsem nadšená ani prostředím ve kterém se kniha odehrávala.Nevěstinec madam Soleskiové mi tam tak nějak přebýval, chybělo mi prostředí vily doktora Vaughna a Linden.Původně jsem očekávala, že ve druhém díle se dozvím více o Vaughnovy a o viru, kvůli kterému všichni umírají mladí...
Horečka je sice stejně zajímavá a originální jako první díl, o něco akčnější, ale prakticky o ničem.Nic nového se nedozvíme a situace se oproti prvnímu dílu moc nezmění..No snad Fortuna Libri vydá i poslední díl, jsem zvědavá jak to celé skončí :)

michvav
07.10.2013 5 z 5

Super kniha už se těším na třetí díl :)

Lentilka45
30.08.2013 4 z 5

Stejně napínavá jako první díl. Už se těším na vydání poslední části.

dqenisa
29.05.2013 5 z 5

Myslím, že autorka dobře vystihla název knihy. Mě se knížka četla moc dobře. A přišlo mi že to bylo lepší něž první díl. Takové svižnější.

barca14
17.03.2013 5 z 5

Po přečtení prvního dílu sem se velice těšila na horečku, musím říct, že sem asi čekala něco víc, ale i tak se mi moc líbila, sem zvědavá, co nám přinese závěrečný díl:)

antiutopie, dystopie, kakotopie

Lauren DeStefano