Záhady starověkých textů z celého světa

Záhady starověkých textů z celého světa https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207612/mid_zahady-starovekych-textu-z-celeho-s-Plf-207612.jpg 4 9 2

Je zde něco, co může otřást naším známým pohledem na historii: Spisy před oficiálním vynálezem písma. Pyramidy v Gíze a Sfinga, coby zásobník vědomostí pro potomstvo, postavené před velkou potopou. Úžasné objevy prokazující antické transoceánské kontakty se zámořskými krajinami dlouho před Kolumbem. Překvapující zjištění z rukopisů a vizionářských textů, která se stala realitou. Zašifrované znalosti císaře Maxmiliána ukryté do jeho tajných deníků... Jak dlouho ještě bude trvat, než opět zanikne jedno kulturní dědictví? Jak to půjde dál s naší civilizací? Podle římského císaře Marca Aurelia nezůstane zachováno nic. Předpověděl přece: „Brzo – a všechno jsi zapomněl. Brzo – a všechno tebe zapomnělo.“ Kniha obsahuje velký počet fotografií.... celý text

Pavel666
05.12.2023 5 z 5

Velmi zajímavá kniha, která ukazuje jak dávné civilizace spolu byly propojené a že můžou mít i stejný původ v jiné prastaré civilizaci o které nevíme. Dále také autor poukazuje na to jak vše může být úplně jinak než nás ve školách a média učí, viz třeba původ sfingy a pyramid a co víc jsou k tomu i pádné důkazy o kterých "oficiální archeologie" radši mlčí a snaží se to zamést pod stůl. Víc takových knih!

Ronnie68
15.08.2014 5 z 5

Pro ty, kteří se zajímají o historii je to velmi dobrá kniha. Mně osobně nejvíce nadchly texty, které se týkaly řeckých nebo římských dějin. Ale jsou tam i texty pocházející z Egypta a další texty dodnes ještě nerozluštěné.
Pro někoho to také může být zajímavé.