Záhada hlavolamu / Stínadla se bouří (komiks)

Záhada hlavolamu / Stínadla se bouří (komiks) https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/113891/bmid_zahada-hlavolamu-stinadla-se-bouri--5Xv-113891.jpg 5 121 6

Dva kreslené seriály (černobílá verze) podle stejnojmenných předloh prvních dvou knih tzv. Stínadelské trilogie doplněné úvodním textem od Stanislava Motla.

jan0223
jan0223
28.12.2021 5 z 5

Foglar a jeho RYCHLÉ ŠÍPY to je legenda, kterou ani netřeba představovat. Tohle je kus dětství a ikdyž je kniha lepší, protože do komiksu všechno nedáte, tak toto jsem hltal s baterkou pod peřinou, komiks vedle toho kniha a už se četlo a četlo a u toho našpicované uši jestli nejdou rodiče. Samozřejmě šli a vždy mě načapali a baterku sebrali......., ale já měl vždy ještě jednu. Takže v tomhle je kus dětství a a to prostě musím mít ve své knihovně jako vzpomínku.

Jarka_rybář
Jarka_rybář
03.10.2020 5 z 5

Nejlepší kniha mé pubertální éry. Tyhle příběhy jsem žila s nimi... A líbil se mi Širokko a jeho úsilí.

RoblazlopBlepc
RoblazlopBlepc
14.04.2020 odpad!

nedalo se to číst fuj asi nemám vztah ke čtení ale tohle byl propadák fuj nechci to ani videt nikdy

Stromolezci
Stromolezci
07.09.2017 5 z 5

Pro mladší děti přístupnější forma výborných knížek Jaroslava Foglara.

Luccy78
Luccy78
02.03.2016 5 z 5

Tzv. "dva v jednom" - zpracovaná kreslená varianta dvou nej foglarovek: Záhada hlavolamu a Stínadla se bouří.

tyzik.cejka
tyzik.cejka
31.03.2013 5 z 5

super ale jestli to k čertu nenapsal Foglar tak smekam klobouk

Rychlé šípy Stínadla

Autoři knihy