Záhada hlavolamu (komiks)

Záhada hlavolamu (komiks) https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165224/bmid_zahada-hlavolamu-pre-165224.jpg 5 29 4

Kreslený příběh známých Rychlých šípů. První část tzv. Stínadelské trilogie v kreslené podobě vyšla až po Stínadla se bouří. Má stejný netypický podlouhlý formát 20x8 cm a 96 černobílých stran.

Jana K
Jana K
30.09.2016 5 z 5

"Koho volíte? Losnu nebo Mažňáka?" "Ale třeba Bahňáka!" Naprostá nestárnoucí klasika, po letech znovu s chutí přečteno... Vždy mě nejvíce fascinovaly zápisy Jana Tleskače a z tajemného Ema jsem měla doslova husí kůži...

Ikkju
Ikkju
20.10.2015 4 z 5

Stínadla a další rychlošípácké komiksy jsem dostával a četl vždy, když jsem jako kluk ležel doma s chřipkou. V každém případě jsou plné dobrodružství a dokonalé klukovské romantiky, nicméně jsem si z nich odnesl i zvláštní a divný podtón, který nejvíc zněl ve chvílích, kdy hrdinové narazili na podivné dospělé postižené různými běsy.

wiix
wiix
27.03.2015 3 z 5

V niečom mi to pripomína Troch pátračov či Slávnu päťku. Asi keby som bola 12 ročný chlapec túžiaci po dobrodružstvách, milovala by som to. V mojom prípade tomu dávam veľké zásluhy, ide o pekné dielo, dobre spracované ako komix, ale nijak zaujímavé pre dospelého človeka.

tyzik.cejka
tyzik.cejka
05.06.2013 5 z 5

originál podle originál knihy k tomu se prostě nemá co dodat