Žádný sex a žádný spánek

Žádný sex a žádný spánek https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404006/bmid_zadny-sex-a-zadny-spanek-kv9-404006.jpg 3 8 2

Populární irský sloupkař Pat Fitzpatrick přichází ve své knize s pár dobrými tipy, jak přežít v roli novopečeného otce. Popisuje v ní úplně všechno – od shánění kočárku, záludností porodního oddělení, vybírání jmen a chození na nočník až po výběr správné školy, formy trestů a snahu vycházet s příbuznými z manželčiny strany. Kniha si omotá kolem prstu nejen tatínky, ale i maminky, které chtějí vědět, co se jejich muži doopravdy honí hlavou.... celý text

Literatura světová Fejetony, eseje Humor
Vydáno: , XYZ (ČR)

No Sex, No Sleep: So You're Going to be a Father , 2018

knihomolka525
22.02.2024 1 z 5

S náladou při čtení to bylo jako na houpačce.Chvílemi úsměvné a chvílemi,ke konci, už nuda. Kniha se nedá číst normálně na jeden zátah,pak opravdu začne nudit.

RenkaB
17.07.2019 2 z 5

Potkat odstavce z knihy jako sloupky v novinách, tak se místy s pochopením pousměji. Takhle nahňácané do knihy to valný dojem neudělalo. Styl psaní mě po čase začal nudit, po dalším otravovat. Ale dočetla jsem do konce. Kdybych tu knihu nikdy nepotkala, o nic bych nepřišla.

Autorovy knížky

2019  50%Žádný sex a žádný spánek

Kniha Žádný sex a žádný spánek je v