Začátek sezóny

Začátek sezóny
https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11727/zacatek-sezony-11727.jpg 4 193 193

Daisy Minorová se nudí. Co hůř, nepřitahuje ničím ani okolí. Knihovnice v zapadlém městečku připomíná šedou myšku, šatník má sexy asi jako lexikon a už řadu let neměla schůzku. Kromě jednoho výstřelku se nikdy nezamilovala. Když se probudí v den svých čtyřiatřicátých narozenin, táhne jí hlavou, že zatímco kamarádky jsou vdané a mají děti, ona tráví život jen ve společnosti ovdovělé matky a staropanenské tety. Dojde k závěru, že s takovým životem musí skoncovat - a také poznat sex. Podle dosavadních zkušeností však ví, že muži se mnohem častěji otočí za prostopášnou holčinou než za výlupkem ctností. Dokáže se celý život slušná dívka změnit ve zpustlíka? Ne, úplně ne. Ale předstírat přece může. Daisy provede zásadní změnu. Dá si odbarvit vlasy, začne navštěvovat kluby, kde se večer tančí, a flirtovat s muži. A nový život znamená i otevření sezony pro lov na muže. Bohužel, když se jednou večer opět vydá tančit, spatří něco, co vidět neměla. Nečekaně se stane terčem zabijáka a nezbývá jí než se lovu na muže vzdát. Právě v tom okamžiku si ovšem uvědomí, že to, po čem vždy toužila, už našla. Jediná smůla je, že dříve než s ní ten pravý začne žít, musí jí zachránit život.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , BB art

Open Season , 2001

Samira
21.07.2014 5 z 5

Další úžasná kniha od autorky, rozhodně ta nejvtipnější, v první polovině jsem se opravdu nasmála. Skvělé postavy i příběh. Přiznám se, že závěr jsem si představovala trošku nijak zpracovaný, ale jinak strašně moc chválím a určitě doporučuji!

dubakm
18.07.2014 3 z 5

Milá, vtipná, žhavá- k létu a vodě super. Jinak pro mně od p. Howard slabší průměr.

renefer
04.03.2014 4 z 5

Knížky téhle autorky buď vůbec nemusím nebo naopak jsou úžasné. Ohromně jsem se bavila, nejlepší byla scéna s nákupem prezervativů, ještě že jsem ji nečetla v mhd, vypadala bych jak blázen :-)

vaili
19.02.2014 5 z 5

Nevím proč, ale Howard mě nikdy nezklame a vážně baví :) i když s tím věkem 34 hrdinky bych šla o něco dolů, to už bylo vážně divné :))

debe
25.12.2013 3 z 5

Nenáročná oddechovka, ale už jsem od autorky četla lepší.

zoew
07.11.2013 4 z 5

Zábavná nenáročná nekomplikovaná detektivka s trošku naivní milostnou zápletkou. Neurazí, pobaví.

Juliette
22.04.2013 3 z 5

Tak tato kniha nejen, že má pěkný děj, ale je též humorně napsaná. Sice začátek se trochu pomaleji rozjíždí, ale pak vše nabere pěkně rychlý spád a člověk se od knihy nemůže odrtrhnout.

zoja
17.04.2013 4 z 5

Další pěkná kniha od Lindy. Nemůžu jinak, než doporučit.

Evaevelína
27.03.2013 4 z 5

právě jsem dočetla a kniha byla skvělá a humorná.Jack moc sympatický chlapík. Daisy, ta snad spadla z Marzu nebo ještě z větší dálky. Ale opravdu dost jsem se nasmála,...hluboké díky překladu. Jinak frázy s housenkou jsem použila na mé kolegyni v práci, všichni jsme se zasmáli..ale proč ona ne??...fráze o housence je na str.53

sisulisa
23.03.2013 5 z 5

Fantastická, dobre som sa pri nej bavila. Plná vtipu, napätia i lásky. Krása.

jaja10
20.09.2012 5 z 5

Opět jedna z knížek, která nezklame. Vtipná,napínavá,..

konimka
06.08.2011 5 z 5

Super knížka - napínavá a zároveň se u ní člověk zasměje