World of Warcraft: Kniha čtvrtá

World of Warcraft: Kniha čtvrtá https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/269501/bmid_world-of-warcraft-4-W0y-269501.jpg 4 37 37

Word of Warcraft série

< 4. díl

Finále druhého příběhu z nejpopulárnější počítačové hry všech dob. Je tu nové nebezpečí a noví (i staří) protivníci. Vypukne válka, nebo se podaří zlo včas zlikvidovat?

Komiksy Fantasy
Vydáno: , Crew

World of Warcraft: Volume 4 , 2010

Waldhans
25.03.2022 4 z 5

Ze čtyřdílné série je tenhle komiks nejslabší, dějově i kresbou. Jakožto fanoušek světa Warcraft jsem si to i tak velmi užil.

Luigi1
27.03.2021 4 z 5

A je tu konec pohodového komiksu.

KubaHanzelin
06.07.2020 3 z 5

Asi nejslabší ze všech 4, Med'anuv příběh byl nemastný, neslaný a s příběhem hry nemá moc co dělat.. vlastně.. nic, původně jsem si myslel, že se jedná o jakýsi prequel ke Cataclysmu, což byla původně asi i myšlenka, ale je to podáno tak trochu nesmyslně, pokud je Med'an nový Strážce, proč nepomohl při Cataclysmu a dalších záležitostech ve hře? Aha, nojo vlastně, protože Strážcem se vlastně později stane Khadgar, což dává smysl :D no co, ale nenudil jsem se. Slabší průměr

FuriosoR
09.07.2018 3 z 5

První dva díly mě bavily asi nejvíc, třetí ušel, poslední díl mi už přišel takový překombinovaný a některé dialogy mě nudily.
Každopádně jsem si užil kresbu :)

honza7843
07.03.2016 4 z 5

Pohodový komiks, škoda jen že není delší, takhle to je chvilková záležitost... :-)

komiksy WarCraft herní adaptace

Autoři knihy