Wonderfull today: George Harrison a Eric Clapton - Mí osudoví muži

Wonderfull today: George Harrison a Eric Clapton - Mí osudoví muži https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/147606/wonderfull-today-george-harrison-a-eric-clapton-mi-osudovi-muzi-147606.jpg 4 17 17

Pattie Boydová - jedna z módních ikon zlatých šedesátých let - prožila výjimečný život v blízkosti výjimečných lidí. K jejím přátelům patřili přední fotografové, výtvarníci, módní návrháři, hudebníci z neopakovatelné éry rodícího se bigbeatu i slavné modelky. Setkala se také s Elvisem Presleym, Steviem Wonderem, Bobem Dylanem a dalšími. Její život byl plný dramatických zvratů - zakusila i hodně trápení - ale jak sama říká, kdyby měla tu možnost, nezměnila by jediný den.... celý text

Literatura naučná Biografie a memoáry
Vydáno: , Československý spisovatel

Wonderfull Today: George Harrison, Eric Clapton and Me , 2007

Any26
21.10.2023 5 z 5

Neuvěřitelně dojemné...
A to je vše co k tomu mám, nemá smysl nic víc dalšího psát. Ti, kdo si chtějí přečíst si ji přečtou.
---
Doporučuji.

nicolettkaa
27.05.2022 4 z 5

Zpověď Pattie Boyd se čte velmi dobře. Prožila toho hodně už od dětství až po dospělost. Z knihy si odnáším hlavně pocit, že bych opravdu nechtěla být manželkou nikoho slavného.

palka452
06.11.2020 4 z 5

No dost jsem ji nerozuměla

Ronny
07.09.2019 5 z 5

Opravdu velmi čtivě napsané a mimořádně zajímavé pro všechny , kdo se zajímají o Erica Claptona a George Harrisona z pohledu ženy především.

Autoři knihy

Pattie Boyd