Whitney, moje láska

Whitney, moje láska
https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/10237/whitney-moje-laska-10237.jpg 5 188 188

Westmoreland série

Whitney žije se svým otcem na venkovském anglickém panství. Ten nedokáže prudkou, vášnivou a vzdorovitou dívku zvládnout a posílá ji do Paříže k tetě. Tam Whitney vyrůstá v půvabnou mladou dámu. Po návratu uvažuje, že se provdá za svou dávnou lásku. Vévodu z Claymore, dobyvatele ženských srdcí, okouzlí její krása a inteligence. Využije finančních problémů jejího otce a nabídne mu půjčku výměnou za její ruku. Whitney se brání, přestože ji vévoda přitahuje... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Whitney, My Love , 1985

smile13
17.01.2015

Moje nejoblíbenější knížka od této autorky, rozhodně všem doporučuji přečíst. :D

havrmoni
28.10.2014 4 z 5

Hezká oddechovka,ale víc se mi líbí Království snů. Možná je to,ale tím v jaké době se příběh odehrává.

lenca213
25.06.2014

Pořádná romantika :-) První knížka od této autorky. Musím říct, že kniha se čte velmi svižně a na ústech vám několikrát vykouzlí úsměv. Nejspíš se ke knížce ještě někdy vrátím. Jedinu chybičku bych měla asi popravdě u konce, tak už mi to přišlo zbytečné natahování ;-) Ovšem hlavní hrdiny si člověk oblíbí velmi rychle.
Ale oddechovka parádní :-)

kika 13
18.01.2013 3 z 5

Četla jsem ji už vícekrát a moc se mi líbila.

Mishanki
16.09.2012 5 z 5

Moje nejoblíbenější kniha od této autorky. Četla jsem ji už tolikrát, že ji znám téměř nazpaměť a přitom se k ní vždy s chutí vrátím a najdu nějaký drobný detail, kterého jsem si dříve nevšimla.... jednoduše úžasná.

barkabara
07.08.2012 5 z 5

Moje první kniha od Judith McNauqht, kterou jsem četla a zároveň důvod, proč autorku čtu nadále....krásná, romantická knížka.... ale Království snů se nevyrovná :)

Delfi.necek
25.02.2012 5 z 5

Moje nejmilovanější kniha....úžasný příběh.....děkuji Judith,že napsala něco tak božského!!!!

jluky
05.10.2011 5 z 5