Dotek hvězd

Dotek hvězd https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/14926/bmid_dotek-hvezd-xi0-14926.jpg 4 24 24

Walshovi série

Román o mladé ženě, která se pokouší řešit manželskou krizi radikální změnou způsobu svého života. Maggie žije v irském Dublinu, její manželství se zdá být v troskách a v právnické firmě dostala výpověď; nastal správný čas na to, aby od základu proměnila svůj dosavadní život. Odjíždí do Los Angeles za přítelkyní, která se snaží proniknout jako scénáristka do filmového světa. Maggie je nejdřív nadšena "městem andělů", v pozlátkovém showbyznysu se cítí jako ryba ve vodě a dokonce se i zamiluje. Postupně však poznává, že není všechno zlato, co se třpytí, a jelikož manželská láska přece jen zcela nevychladla, vrací se ze snů zpět do reality. Typický román pro ženy nabízí kromě milostných problémů i dávku humoru, mířícího do vlastních dámských řad.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Angels , 2001

danka13
05.03.2015 4 z 5

Knihu jsem si vzala do tepla na dovolenou, hlava mě z ní rozhodně nebolela, mám ráda dobré konce.

Artepy
08.09.2013 4 z 5

Příjemná knížka, u které jsem se pobavila a odreagovala. Po přečtení jsem měla chuť sáhnout po pokračování, abych věděla, jaké budou další osudy oblíbených postav.

dafy
19.09.2012 3 z 5

docela hezká knížka... ale pripada mi moc jednoduchá a jasná

Marian Keyes
irská, 1963