Vzpomínky

Vzpomínky https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/513063/bmid_vzpominky-64a42d93dbbb8.jpg 4 155 155

Nový originální, strhující psychothriller od celosvětového bestselleristy. Hallie Eversová toho čtvrtého července stihla poměrně dost: vyhazov z práce, kopačky od přítele – a taky vlastní smrt, která ji zastihla na střešní party v Las Vegas. A pak se o pár hodin později probudí v nemocnici s pocitem, že je něco jinak. Hlavu má podivně přeplněnou vzpomínkami – na místa, kde nikdy nebyla, na osoby, které nikdy neviděla. A taky na události, které začínají být čím dál konkrétnější a děsivější: v jedné z nich totiž vidí něčí vraždu. Někdo si zjevně zahrál s její pamětí. A někdo jiný brzy začne usilovat o to, aby tyhle nebezpečné vzpomínky zmizely… jednou provždy.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Kalibr

I Remember You , 2022

Jeanine8
17.07.2023 5 z 5

Celkem originální záležitost.

veronika6239
14.07.2023 5 z 5

Nooo, tak trochu psycho. Rozuzleni se dočkáme cca 25 stran před koncem, které je vskutku překvapivé. Kniha se čte lehce a nechce se odložit... Pokud máte volný den, rozhodně ji zhltnete na posezení a jistě si ji užijete, jako já. A pokud se zamyslíme nad tím, co se hlavní hrdince událo, věřím, že v dnešní době už není nic nemožné, tj. ani to, co je v knize popsané... Kdo ví... Zajímavá kniha a těším se na září, až u nás vyjde autorova další.

Ticiana
13.07.2023 5 z 5

Všechny knihy tohoto autora jsou skvele. Propracované pribehy, kde vlastně nevíte co a jak. Vzpomínky jsou akční, propracované a ja jsem neměla vubec tušení, kdo za tím stoji. Čtení jsem si užila.

Paja1709
07.07.2023 4 z 5

Kniha se cetla dobře. Jako všechny, které jsem od autora četla. Jen konec mi připadal trochu zbytečně prekombinovany.

Brian Freeman
americká, 1963