Vždyť já se uzdravím, táto

Vždyť já se uzdravím, táto https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/142531/bmid_vzdyt-ja-se-uzdravim-tato-pG7-142531.jpg 4 24 7

Psychologický román zachycuje drama jedné neúplné rodiny. Šestiletý Patrik je po rozvodu rodičů svěřen do otcovské péče, s kterým si dobře rozumí. Počáteční idyla je záhy narušena chlapcovým zhoršujícím se zdravotním stavem. Diagnóza zní: leukémie. To, co prožívá otec takto nečekaně postiženého dítěte, vylíčila autorka ve velmi citlivé a nic neskrývající knize.... celý text

dana8437
17.02.2024 5 z 5

Z nostalgie po 27 letech zakoupena knížka, kterou jsem četla jako 15 letá holka, opět krásné, dojemné čtení a jsem ráda, že ji mám opět ve své knihovně, když tehdy jsem půjčila a už se mi nevrátila krásné, dojemné, někdy slzavé čtení.

Ann98
17.03.2018 5 z 5

Hodně povedená. Možná to dělá téma, které kniha řeší. Nemoc si nevybírá, zvlášť nejhorší je, když postihne tak mladé dítě jako byl Patrik. Nepřidalo tomu ani to, že žil pouze s otcem, jelikož matka dala raději přednost kariéře. Kniha je plná pocitů, které hlavní hrdinové prožívají. Je skvělá, určitě se k ní znovu vrátím.

EvikU.
08.04.2017 5 z 5

Moc smutný příběh. Krásně napsaný. Doporučuji.

knihamouder
19.09.2014 4 z 5

Kniha je pekne napsána, zachycuje bolestne tema-když onemocní dítě. Jak přijímá nemoc malé dítě a jak se k tomu postaví dospělí.

hojchna
08.07.2014 3 z 5

Na tom, jak je dané téma zajímavé, by kniha mohla být mnohem rozsáhlejší.. Na těch 150 stránkách mi to přišlo psané ne moc do hloubky a pak se člověk tak nezatáhne do děje..

sabca
19.05.2014 4 z 5

V dramatu Věry Řeháčkové je popsáno jak hrozná a nevyzpytatelná nemoc je rakovina a obzvláště když touto nemocí onemocní malé dítě. Ještě ke všemu jde o dítě o které se stará pouze otec, který zůstal s chlapcem sám, když jeho žena dala přednost kariéře.

kika 13
25.01.2013 3 z 5

Moc smutný příběh o onemocnění šesti letého chlapečka.