Vzala jste si psychopata?

Vzala jste si psychopata?
https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/79276/bmid_vzala-jste-si-psychopata-t8S-79276.jpg 3 14 14

Je-li pravda, že knihy jsou rentgenem společnosti, pak na tom nejsou krásné, inteligentní, svobodné třicátnice zrovna nejlépe. Tak to alespoň vyznívá z povídek kanadské spisovatelky Nadine Bismuthové vyprávějících příběhy o osamění a složitém navazování vztahů svobodných třicátnic úporně hledajících muže, který by neměl hrůzu ze dvou slov: trvalý vztah. Není proto divu, že se krásné, osamělé třicátnice vydávají do barů a na internetové společenské sítě a hledají citlivého a věrného muže, tvora na pokraji vyhynutí, o kterém sní a za něhož jsou připraveny padnout. Ukazuje se však, že takoví muži zřejmě již neexistují. Nebo snad ano?... celý text

Literatura světová Povídky
Vydáno: , Garamond

Êtes-vous mariée à un psychopathe? , 2009

JointlieKat94
26.08.2018 3 z 5

Jak který příběh byl dobrý. Třeba ty delší a víc rozepsaný jsou lepší.. :) knihu jsem zhltla během chvilky. Bylo to příjemné počtení, na propršené odpoledne, taková jednohubka. Jsou to příběhy, které se určitě staly, a dějou se neustále. Jen já jsem se v tom úplně neviděla. Hodnotila bych 3 a půl hvězdami, ale dám za 3. :)

adelinka
12.09.2017 2 z 5

Nejako ma príbehy nechytili, aj keď to boli príbehy zo života.....Asi až pri tom poslednom som sa vedela najviac sústrediť na čítanie. No nechcem odrádzať, možno len som ja knihu nečítala v správnom čase.....

Zuzana08
15.04.2016 4 z 5

Oddechovka na jeden večer :-) Povídky ze života. Ve které povídce jsem nepoznávala sebe, tak určitě aspoň jednu ze svých přítelkyň :-)

mautina7
28.01.2013 5 z 5

Na tuto knihu jsem narazila na akci DEN KNIHY, kdy ji v Libni předčítala Klára Issová, čímž mě nadchla a hned jsem si jí koupila a rozhodně toho nelituji. Povídky jsou humorné, ale přinášejí i špetku zamyšlení.

Juliatta
17.08.2012 4 z 5

Této knize byl dala spíš 4,5 bodu, bohužel to není možné, tak to píšu aspoň do komentáře. Knížka na jedno odpoledne a řekla bych že docela povedená, hodně hodně ze života. Hned jsem se poznala :-D