Vynálezce Alva 2

Vynálezce Alva 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/338481/bmid_vynalezce-alva-2-L8G-338481.jpg 4 14 5

Vynálezce Alva série

Vynálezce Alva je tu zpět a s ním spousta úžasných vynálezů! Společně s Denisou a Filipem navštíví divadelní představení, budou dohlížet na hladký průběh svatby Alvovy sestřenice a vypraví se na výlet říčním parníkem. Pro každou sitauci má Alva připraveno hned několik originálních vynálezů. Bohatě ilustrované vtipné příběhy podle televizního večerníčku doplňují samostatné komiksové epizody.... celý text

ZuzanaK.
13.07.2023

Není to špatné, jen poslední příběh byl divný, jak kdyby ho napsal někdo úplně jiný, než zbytek knihy a to ve všem, jak dějově, tak jazykově ... Je to škoda,. Celkově však příjemná kniha pro mladší školní děti.

Herda
22.02.2021 5 z 5

Kniha se mi líbila o trochu více než první díl. Příběhy byly zajímavé, ale některé se mi zdály zdlouhavé. Třeba ten o kaštanech. Knihu jsem si četl sám. Nyní čtu třetí díl.

Jadla
14.07.2017 5 z 5

U nás Alva také frčí, za pokračování první knihy jsme rádi my, rodiče, a hlavně dcera. Ta si pobrukuje písničku z večerníčku během dne a večer čteme a čteme.

EvaEma
25.06.2017 5 z 5

Pokračování nezklamalo. Děti nadšené a já jsem se u čtení bavila také. Jen jsme museli prodloužit čas na večerní čtení, kapitoly jsou delší (to už známe z prvního dílu) a pokaždé se muselo vše náležitě prodiskutovat... :-) Dětem se moc líbí komiksy vmezeřené mezi kapitoly, to byla při čtení vždy taková "třešnička na dortu".

martinstefko
31.03.2017 4 z 5

Parádní sci-fi groteska pro děti. Více: http://www.comics-blog.cz/2017/03/1405-vynalezce-alva-2-70.html

Večerníček

Autoři knihy