Všichni to vědí

Všichni to vědí https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/339531/bmid_vsichni-to-vedi-1PU-339531.jpg 3 45 14

Dana je úspěšná a ambiciózní rozvodová právnička, která je přesvědčená o tom, že svůj život má naprosto pod kontrolou. O to víc ji zasáhne, když ji manžel opustí pro jinou ženu. Zaběhnutý život se jí náhle rozpadá jako domeček z karet a jen obtížně se vyrovnává s tím, že selhala jako manželka. Navíc se obává, že přijde i o lásku syna, který má skvělý vztah s otcem i po jeho odchodu. Snaží se, aby byla co nejlepší matkou a zraněné city a sebevědomí si kompenzuje pracovními úspěchy. Jednoho dne přivede její syn domů spolužáka, který výrazně ovlivní jejich život...... celý text

MiliKry
15.01.2021 2 z 5

Oddychovka, která nijak extra nenadchne. Přečteno rychle

Knihomolka97
08.08.2020 2 z 5

Tak za mě bohužel ne, to jsem zas jednou šlápla vedle.
Byla to nuda a nedělo se absolutně nic zajímavého. Pozitivum, že se to četlo dobře a měla jsem rychle přečteno.

ManitraM
25.07.2020 3 z 5

Oddychovka.
Ze začátku trochu nuda, ale nakonec to úplně špatné nebylo.

dominika8486
20.07.2020 3 z 5

Oddechovka, bohužel totálně nezáživná. Knížku jsem koupila, protože stala jen 89 Kč a zaujal mě obal. Ale to je opravdu asi tak vše.

josska
20.09.2019 4 z 5

knížka se moc líbila a bavila,téma zajímavé a hlavní hrdinka mě byla moc sympatická ...

Meryl555
05.07.2019

Přečteno za dva dny, dobrá oddechovka - ze života, tak to dnes chodí, kniha se mi líbila.

Danago
21.04.2019 2 z 5

Oddechovka to ano asi až moc. Popravdě se zde převážně nic neděje. Je tu jedna událost, která se v knize objeví a ta knížce hodně pomůže. Za mě by to mohla být klidně povídka a tu nudnou omáčku bych si klidně odpustila.

KatkaHutyrová
10.03.2019 4 z 5

Nenáročná, ale přesto velice čtivá, odpočinková knížka, která mě moc bavila. Očekávala jsem lehký příběh ze života, takže já jsem spokojená. Všichni to vědí je knížka, která zabaví, ale nezatíží. Sice asi za pár měsíců nebudu vědět, o čem byla, ale času, který jsem s ní strávila, rozhodně nelituji. Bylo to fajn a rychle to odsýpalo...

Ivuska.09
18.05.2018 3 z 5

Pokud hledáte příběh, který by skutečně mohl být vystřižený ze života, zkuste tento. Jednoduché, dobře se čte, a i když jsem konec tušila, bavilo mě to.

Mruskulka
04.01.2018 5 z 5

Příběh Dany se mi velmi líbil a jako žena mi je velmi sympatická. Rozvod a budoucí přátelství se svým bývalým mužem zvládla úžasně, i když to jistě pro ní bylo těžké. Přiznám se, že jsem kašlala na domácnost a hltala každé slovo.

bagel
18.09.2017 2 z 5

Děj moc neubíhal, časté byly krátké obecné odbočky, za mě nic zvláštního.

Dogwood
12.08.2017 4 z 5

Knihu jsem přečetla za 4 dny skvěla. Akorat mi přišlo že se občas autorka opakuje.

alnahu
08.06.2017 5 z 5

Knihu jsem přečetla za jedno odpoledne, styl psaní této slovenské autorky mě seděl , příběh ze života, jak mám ráda, ovšem velmi zvláštní až neuvěřitelný. Dobře se četla.

zdehan
25.05.2017 4 z 5

Kniha je taková oddechovka dobře se četla přečteno za jeden den mě se líbila.

Mária Ďuranová
slovenská, 1967
2018  70%Tajemství tří žen
2006  60%Stálo to za to
2015  80%City bokom!
2010  60%Medzi štyrmi stehnami
2011  50%Skap!

Kniha Všichni to vědí je v