Všeobecný zvířetník pana profesora Revilloda

Všeobecný zvířetník pana profesora Revilloda https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/328072/bmid_vseobecny-zviretnik-pana-profesora--8LO-328072.jpg 5 33 7

Všeobecný zvířetník s podtitulem Věhlasný almanach světové fauny přináší neuvěřitelnou sbírku zvířat a jiných bytostí, které na svých výpravách po pěti kontinentech zaznamenal a zakreslil přírodovědec a cestovatel profesor Revillod. Zvířetník je kryptozoologická příručka pro všechny vášnivé badatele v oboru dobrého obrazového humoru i jazykových hříček. Pobaví čtenáře všeho věku. Vydejte se vstříc dobrodružství, bavte se a objevujte podivuhodnou faunu, o kterou je na tomto nudném světě taková nouze!... celý text

Humor Pro děti a mládež
Vydáno: , Baobab

Animalario universal del profesor Revillod , 2003

Jass
13.05.2021 5 z 5

Hrozně se mi líbí komentář Lori_S "... a přitom taková blbost!". Přesně, tohle je taková blbost... ale tak milá :D
Textu v knížce moc není, ale obrázky jsou NÁDHERNÉ. Dobrá, možná nemusí každého uchvátit, ale já mám pro tenhle typ perokresby slabost a... tahle knížka je celkově hrozně krásně udělaná. Je neskutečné potěšení si jí listovat a.... přitom je to taková blbost :D
Myslím, že tahle knížka by byla skvělým dárkem jak pro děti, tak i starší kreativní duše, případně milovníky pěkných a kuriózních knih.

capricornus
06.11.2018 4 z 5

Doporučuji položit na konferenční (nebo i noční) stolek a bavit se prohlížením, skládáním a čtením názvů zvířat, které vám vzniknou! Skvělé! Vhodné pro rodiče s dětmi. Ty mají fantazii a vymyslí okamžitě to, co někteří s halucinogenem :-).

Plague
29.09.2018 5 z 5

Tak to bych se posral. Nevím jestli se jedná o knihu nebo spíš o společenskou hru. Nejen samotné kombinace živočišných druhů, ale i jejich popisky a komentáře. Prostě super. Vymyšlené dokonele! Dovedu si představit večerní posezení s přáteli a jointem, kde hledáte tu nejabsurdnější variaci a vymýšlíte k ní podrobný popis kde žije/ čím se živí ..... atakdáleatakdále. Knihu jsem koupil jako dárek/suvenýr a neodolal jsem do ní nenakouknout. Bude se mi s ní těžko loučit, ale život už je takový. Doproručuji už jen pro tu prdel.

HanKasp
15.10.2017 5 z 5

Zajímalo by mne, kolik času by zabralo nakombinovat všechny karty a vytvořit tak všech 4096 druhů. Už se těším, jak budeme s dětmi všechny ty zvířátka vytvářet. V knize je několik návodných otázek, které vám dopomohou, jak s ní pracovat. Další si můžete vymyslet sami. Myslím, že toto by mohl být adept, který dětem přiblíží zálibu v přírodopis či přírodovědu.

Lori_S
19.06.2017 5 z 5

... a přitom taková blbost!

myelka
14.05.2017 5 z 5

výborný nápad a krásné ilustrace, hned mi padla do oka, pak do ruky. ;)

wiix
16.01.2017 5 z 5

V podstate nejde ani o knihu a o text, ale ten nápad a vizuálne spracovanie je top i pre dospelých.

zvířata, fauna zvěrokruh almanachy přírodopis

Autorovy knížky

Miguel Murugarren