Všechno lítá, co peří má i nemá

Všechno lítá, co peří má i nemá https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/421540/bmid_vsechno-lita-co-peri-ma-i-nema-BbF-421540.jpg 4 7 4

Lítám, lítáš, lítáme. Říkají si lidé, zvířátka, rostliny i všechny věci na stránkách této knížky, která není ničím jiným, než knihou o létání. Že se tohle vzdušné umění daří ptákům nebo motýlům, to je věc nad slunce jasná. Čekali byste to ale od ryby nebo od gibona nebo…Víte co? Podívejte se sami, kdo a co létá jako ptáček a taky jak. Zábavná knížka plná modré oblohy a sem tam nějakého mráčku je připravena k prozkoumání.... celý text

grizlinka
26.09.2023 4 z 5

Skvělá kniha, syna baví že je veliká skoro jako on a určitě je i pro mladší, napřed jsme prohlíželi obrázky a postupně přidáváme připsané informace. Skvělé zpracování

Cechratka
21.09.2022 4 z 5

Je zvláštní, že je knížka doporučována teprve od šesti let, sama bych řekla, že je spíše pro mladší. Náš tříleťák si ji třeba hned oblíbil. Ilustrace jsou krásné a přesné a informativní část je pro tak malé děti zcela dostačující :)

muchomurka
28.08.2022 4 z 5

Zajímavá knížka. Moc se mi líbí, kolik oblastí týkající se létání autorka vymyslela a co všechno tam patří. A co všechno jsem se dozvěděla. Milé překvapení, protože při prvním prolistování mě knížka vůbec nenadchla, ale když jsem se do ní začetla, bavilo mě to.
Jediné nešikovné byl až příliš velký formát.

TerJac
03.08.2022 5 z 5

Skvěle zpracováno! Moc jsme se u knihy pobavili. Kniha nabízí průřez mnoha oblastmi - od zvířat až po stroje i nadpřirozené věci. Nad knihou se dají vést dlouhé debaty a navíc se dovíte spoustu zajímavostí.

Autorovy knížky

2018  85%Všechno lítá, co peří má i nemá